Jak się okazuje, Rafał Maślak musiał odwołać swój ślub z Kamilą Nicpoń nie przez scysję z narzeczoną, ale z racji na propozycję udziału w programie „Supermodelka Plus Size”. To właśnie w tym show Polsatu Maślak zastąpił w jury Zygmunta Chajzera, który w ostatniej chwili zrezygnował z udziału w nagraniach do programu.

Jak na taką decyzję zareagowała narzeczona mistera, Kamila Nicpoń? Młoda bizneswoman jest podobno bardzo wyrozumiała i doskonale zdaje sobie sprawę, żer Rafał nie mógł przepuścić tak kuszącej propozycji, jaką dostał od telewizji Polsat.

ZOBACZ: MAŁGORZATA ROZENEK Jest w ciąży? Fani są pewni! Oto dowody!

Ukochana Rafała miała przyjąć decyzję narzeczonego ze spokojem. „Kamili aż tak się nie spieszy, by założyć białą suknię. Może poczekać do przyszłego roku”, donosił na łamach „Super Expressu” znajomy pary.

Wszystko wskazuje zatem na to, że Rafał Maślak nie tyle zerwał zaręczyny, co po prostu przesunął datę ślubu. Na kiedy przesunięto ceremonię? Tego póki co nie zdradził. Wiadomo jedynie, że z racji na nagranie programu „Supermodelka Plus Size” jego grafik zapełniony jest aż do jesieni…

CZYTAJ TEŻ: JAN KLIMENT I LENKA KLIMENT obchodzą pierwszą rocznicę ślubu. Tak wyglądał ten wyjątkowy dzień [ZDJĘCIA]

Czy to znaczy, że Maślak zdecyduje się na ślub z Kamilą Nicpoń np. w zimie? Może wtedy para zorganizuje ceremonię w jednym z dalekich, ciepłych krajów…?

To dopiero byłoby dopiero wesele roku!