Agnieszka Kaczorowska i Rafał Maślak poznali się przy okazji wspólnych występów w "Tańcu z Gwiazdami". Choć mogło się wydawać, że parę połączyła nić przyjaźni, to okazuje się, że prawda jest całkiem inna!

Niedawno Kaczorowska przyznała, że zupełnie nie pociągają jej "przystojni, dobrze zbudowani mężczyźni". Zamiast przymiotów ciała, aktorka preferuje te związane z duchem - inteligencję i błyskotliwość.

Wielu internautów odebrała słowa Kaczorowskiej jako przytyk w kierunku przystojnego Mistera Polski. Teraz na zaczepki gwiazdki "Klanu" odpowiedział sam Maślak.

Musimy przyznać, że model nie przebierał w słowach i ostro skomentował docinki Agnieszki Kaczorowskiej!

"Dziś na dzień dobry taka krótka refleksja. Czytając czasami wypowiedzi ,,aktorek" jednej roli i słuchając wypowiedzi w popularnym talk show, można co najwyżej się uśmiechnąć, wiedząc jak jest naprawdę :)Inteligentne kobiety szukają w mężczyźnie pięknego umysłu, infantylne i uważające się za intelektualistki, jedynie ,,pięknego mózgu" i romansu na siłę.Kiedy facet nie wykazuje zainteresowania, od razu znajdują wytłumaczenie i przerzucają się na... starszych lub zamożniejszych :) Jak dobrze, że od dawna jestem w udanym związku, z daleka, od tego zepsutego do szpiku kości, świata. Nie jestem zmuszony, w desperacji, szukać partnerki w kręgach szołbiznesowych :) Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jaki to daje komfort psychiczny :) PS. Życie uczy, że w stosunku do pewnego typu kobiet, nie warto być dżentelmenem. Lepiej ,,umyć rączki" i trzymać się od takich z daleka :)" - napisał Rafał Maślak na swoim profilu na Facebooku.

 Myślicie, że Kaczorowska zasłużyła sobie aż na taką krytykę? A może Maślakowi chodzi o kogoś innego?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Rafał Maślak - "Do Polski wrócę bogatszy po orgiach z szejkami!"