Rafał Maślak i Kamila Nicpoń zaręczyli się! Jeszcze w ubiegłym roku mówiono, że para się rozstała. Dziś okazuje się, że były to tylko chwilowe kłopoty w raju. Dziś para pochwaliła się, że od początku roku 2017 są narzeczeństwem. Pamiętacie jak się poznali?

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń poznali się… na planie teledysku disco polo. Para miała za zadanie po prostu tańczyć do granego przez muzyków utworu. Jak wspomina Rafał Maślak, nie mógł oderwać od niej wzroku i cały czas ją podrywał. Co ciekawe, na nagrania na nagrania teledysku przyszedł wówczas ze swoją byłą dziewczyną.

Kim jest Kamila Nicpoń? Partnerka Rafała Maślaka ma 25 lat i pochodzi z Leszna. Studiowała biologię na Uniwersytecie Zielonogórskim. Wraz z Rafałem Maślakiem łączy ją nie tyle miłość, co wspólna pasja. W 2014 roku Kamila startowała w konkursie na Miss Wielkopolski.

Para jest razem od trzech lat. Ich związek przeszedł niewielką burzę. Podczas ubiegłorocznych Walentynek para się rozstała.

Wszyscy pocieszają mnie po rozstaniu mówiąc, że jest wiele rybek w oceanie, ale co z tego, kiedy Ona jest moim oceanem…Co w takiej sytuacji zrobić? Zjeść każdą wyłowioną rybkę, czy zrobić wszystko, aby zawrócić ocean? Najgorsze Walentynki ever – napisał na swoim Facebooku.

Kryzys jednak szybko został zażegnany. Dziś zakochani pochwalili się zaręczynami. Rafał Maślak poprosił Kamilę Nicpoń o rękę! Wartość pierścionka zaręczynowego z białego złota z brylantem szacuje się na około 12 tysięcy złotych.

Serdecznie gratulujemy!