Rafał Maślak niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko! O tym, że przystojny 32-latek, który obecnie spełnia się w roli "instaojca" oraz aktora serialu "Barwy szczęścia", wkrótce znów zostanie tatą, dowiadujemy się z uroczego nagrania, które w czwartek wieczorem były Mister Polski zamieścił w mediach społecznościowych.

Rafał Maślak po raz drugi zostanie ojcem

Rafał Maślak postanowił podzielić się radosną nowiną o kolejnej ciąży swojej żony za pośrednictwem Instagrama, gdzie jego profil obserwuje na ten moment już niemal 320 tysięcy użytkowników serwisu.

Będzie nas więcej... – napisał pod filmikiem z urlopu w Meksyku, na którym Kamila Maślak radośnie eksponuje swój wyraźnie już zaokrąglony brzuch.

Przypomnijmy, że Rafał i Kamila Maślakowie po raz pierwszy zostali rodzicami w 2019 roku. Na razie jeszcze nie wiadomo, czy ich synek Maksymilian doczeka się brata czy siostry.

Jak można się było spodziewać, po publikacji zaskakującego nagrania instagramowy profil Rafała zalała fala komentarzy z serdecznościami. Gratulacje złożyli już przyszłym rodzicom m.in. Kasia Dziurska, Ida Nowakowska, Robert El Gendy, Ewa Halina Rich i świeżo upieczony laureat Telekamery, Jerzy Mielewski.

Yah! Tak coś czułem Kama, że to nie po tym awokado ze śniadania! – zażartował Rafał Jonkisz.

Ja już wiedziałem wcześniej, a oglądasz to i cieszysz się ponownie tak samo! Bajka – napisał Jakob Kosel.

Przyłączamy się do gratulacji!

Zobacz, jak żona Rafała Maślaka prezentuje się w drugiej ciąży już teraz w naszej GALERII.