Jak zatem układa się współpraca Rafała Maślaka z Ewą Minge? Bez wątpienia jurorzy nie mają łatwego zadania. Na swoim Facebooku Rafał Maślak opublikował post mówiący, że oboje z Ewą Minge są bardzo uparci i walczą ze sobą o swoje typy kandydatek na supermodelkę plus size! Co jeszcze napisał? Jak układa się ich współpraca? Jest szansa na to, że zaprzyjaźnią się poza programem...?

„Uwielbiam jej słuchać, cenie za dojrzałość i mądrość życiową, a do tego mamy jedna wspólna cechę: jesteśmy strasznie uparci!Uświadomiłem to sobie podczas nagrań castingów do @supermodelkapolsat. Kiedy dochodziło do momentów w których nie zawsze byliśmy zgodni, były iskry i walka o swoje typy dziewczyn ;-) Czy w końcu znajdziemy dziewczynę, która będzie spełniała wszystkie nasze oczekiwania? Czas pokaże…”

Mamy nadzieję, że jurorom uda się jednak jakoś dojść do porozumienia i finalnie, wspólnymi siłami wybiorą dziewczynę, która zasługuje na tytuł „#Supermodelka Plus Size”!

ZOBACZ: EWA MINGE Jurorką w show "Supermodelka Plus Size" Polsatu! A kto jurorem?

Show „Supermodelka Plus Size” oparte jest na niemieckim formacie "Curvy Supermodel", na licencji firmy Armoza Formats. Zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat już we wrześniu. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję show odpowiada firma produkcyjna Rochstar.