Rafał Maślak wziął ślub! Mister Polski 2014 i Kamila Nicpoń zostali małżeństwem 14 sierpnia 2018 roku. Jak wynika z naszych informacji, para pobrała się w w historycznym pałacu we wsi ok. 50 km za Warszawą. Na ceremonię zostało zaproszonych 200 gości, w tym rodzina i przyjaciele pary. Nie zabrakło również polskich gwiazd. Na ślubie Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń pojawili się m.in. Antoni Królikowski, Julia Wieniawa, Marcelina Zawadzka oraz Macademian Girl. I chociaż para chciała wszystko zachować jak najdłużej w tajemnicy, goście nie wytrzymali i relacją z uroczystości podzielili się na swoich profilach na Instagramie. To, jak wyglądał ślub Rafała Maślaka możecie zobaczyć TUTAJ. A kim jest Kamila Nicpoń - jego żona? Przybliżamy Wam jej osobę poniżej.

Kim jest Kamila Nicpoń, żona Rafała Maślaka?

Kim jest Kamila Nicpoń? Żona Rafała Maślaka ma 26 lat i pochodzi z Leszna. Studiowała biologię na Uniwersytecie Zielonogórskim. Wraz z Rafałem Maślakiem łączy ją nie tyle miłość, co wspólna pasja. W 2014 roku Kamila startowała w konkursie na Miss Wielkopolski. Dziś zajmuje się stylizacją paznokci w Akademii Semilac w Warszawie.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń poznali się… na planie teledysku disco polo. Para miała za zadanie po prostu tańczyć do granego przez muzyków utworu. Jak wspomina Rafał Maślak, nie mógł oderwać od niej wzroku i cały czas ją podrywał. Co ciekawe, na nagrania na nagrania teledysku przyszedł wówczas ze swoją byłą dziewczyną.

Para jest razem od czterech lat. Ich związek przeszedł niewielką burzę. Podczas Walentynek dwa lata temu para się rozstała.

"Wszyscy pocieszają mnie po rozstaniu mówiąc, że jest wiele rybek w oceanie, ale co z tego, kiedy Ona jest moim oceanem…Co w takiej sytuacji zrobić? Zjeść każdą wyłowioną rybkę, czy zrobić wszystko, aby zawrócić ocean? Najgorsze Walentynki ever" – napisał wtedy Maślak na swoim Facebooku.

Kryzys jednak szybko został zażegnany. Dziś Rafał Maślak i Kamila Nicpoń powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Zdjęcia żony Rafała Maślaka obejrzycie w naszej GALERII -->

Serdecznie gratulujemy!