Dwa miesiące temu Rafał Maślak poinformował, że jego żona Kamila jest w drugiej ciąży. Teraz, tuż przed narodzinami kolejnego potomka Maślaków, najbliżsi zorganizowali dla nich specjalną imprezę - baby shower połączony z gender reveal. Mamy zdjęcia z imprezy i wiemy, jakiej płci będzie rodzeństwo małego Maksymiliana Maślaka.

Płeć dziecka Rafała Maślaka

Rafał Maślak podzielił się w sieci filmami i zdjęciami z bajkowego przyjęcia, jakie zorganizowali jego żonie przyjaciele i rodzina. Nie zabrakło na nim okazjonalnych dekoracji i słodkich przekąsek. Była także fotobudka, a na stołach gościło sushi - ulubione danie Kamili Maślak. 

Przy okazji baby shower odbyło się także gender reveal, czyli uroczyste ogłoszenie płci dziecka. Moda na organizowanie tego wydarzenia przybyła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Jednym ze sposobów przekazania radosnej nowiny jest przekłuwanie balonu przez przyszłych rodziców. Wtedy ukryte w balonie konfetti w kolorze niebieskim lub różowym zdradza płeć dziecka. I dokładnie ten sposób wybrali Maślakowie.

Rafał Maślak i jego żona podczas imprezy przekłuli balon, z którego wystrzeliło... różowe konfetti. Oznacza to, że wkrótce zostaną rodzicami dziewczynki. 

Dalej nie mogę uwierzyć. Cały czas chce mi się płakać - powiedziała w filmie opublikowanym na YouTubie Kamila Nicpoń-Maślak.

To się nie dzieje naprawdę, przecież ja mam dwóch braci, mój tata ma trzech braci, ja byłem przekonany, że to niemożliwe, ale jednak będziemy mieć parkę. Wow, po prostu wow! - cieszył się przyszły tata.

Serdecznie gratulujemy! 

Zdjęcia z baby shower znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Zofia Zborowska ujawniła płeć dziecka. W swoim wpisie zawarła ważne przesłanie