Rafał Mroczek został ojcem na początku października tego roku. Wraz ze swoją partnerką Joanną Skrzyszewską są szczęśliwymi rodzicami małej córeczki. Dziś para chętnie chwali się zdjęciami swojej pociechy. 

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska poznali się w 2006 roku. W ubiegłym roku zakochani się zaręczyli, a już w październiku tego roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko.To już trzy miesiące odkąd Rafał Mroczek został ojcem. Jego miłość do córeczki Zosi z dnia na dzień jest coraz większa. Nic więc dziwnego, że aktor chętnie chwali się swoim maleństwem w sieci.

 tym, że Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska zostaną rodzicami, fani aktora dowiedzieli się z  jego kont społecznościowych. Wówczas aktor napisał, że nie są to chwile łatwe, ale z pewnością najpiękniejsze. Od momentu gdy Rafał Mroczek został ojcem wprost nie posiada się z radości: chwali się na portalach społecznościowych małą córeczką, m.in. zdjęciami ze spacerów, a także z domowych zabaw.

Zdjęcia z córką równie chętnie wrzuca partnerka Rafała Mroczka, Joanna Skrzyszewska. Wielu zazdrości jej takiego partnera. Dlaczego? Rafał Mroczek bardzo starannie przygotowywał się do roli ojca. Chętnie czynił to w praktyce zajmując się synem brata, małym Ignacym. Oczywiście teoria również jest istotna, dlatego też Rafał Mroczek wybrał się z wraz z ukochaną do szkoły rodzenia, skąd pochwalił się z fanami zdjęciami.

Dziś zarówno na jego profilu, jak i profilu jego ukochanej znajdziemy masę fotografii z córeczką Zosią. Zobaczcie w naszej galerii najpiękniejsze z nich!