Rafał Mroczek, podobnie jak jego brat Marcin, w mijającym roku został tatą. Na świecie pojawiła się córeczka aktora, Zosia. Dziewczynka rośnie na drożdżach, a fani już doszukują podobieństwa Zosi do rodziców. Jedno trzeba przyznać, mała Zosia jest bardzo fotogeniczna!

Rafał Mroczek chętnie dzieli się zdjęciami Zosi w internecie. Zarówno Instagram aktora, jak Instagram jego ukochanej, Joanny Skrzyszowskiej, wypełniają zdjęcia dziewczynki. Razem ubierają choinkę, chodzą na spacery. Gdy tylko aktor "M jak Miłość" dowiedział się, że zostanie ojcem rozpoczął przygotowania do tej ważnej dla niego chwili.

Rafał Mroczek czynił przygotowania zarówno w praktyce, zajmując się synem brata, małym Ignacym, jak i w teorii.Aktor chwalił się wówczas zdjęciami ze szkoły rodzenia, gdzie wybrał się wraz z ukochaną. Jak widać przygotowania nie poszły na marne, bo dziś patrząc na fotografie na jego Instagramie nie mamy wątpliwości, że perfekcyjnie spełnia się jako tata.

ZOBACZ: RAFAŁ MROCZEK został ojcem! Pochwalił się pierwszym zdjęciem z maleństwem

Aktor kilka tygodni temu pochwalił się, że te święta były dla jego rodziny wyjątkowe. Nic dziwnego, skoro po raz pierwszy występował na nich w roli dumnego ojca!

PRZECZYTAJ TAKŻE: RAFAŁ MROCZEK Po raz pierwszy spędził święta z córeczką!

To nie koniec niespodzianek, jakie aktor "M jak Miłość" przygotował dla swoich fanów. Okazuje się, że Nowy Rok para przywitała chrzcinami córki. Miniony weekend był dla Rafała Mroczka i Joanny Skrzyszowskiej niezwykły. Zakochani ochrzcili małą Zosię. Para podzieliła się z fanami zdjęciami z tej uroczystości.

To był wyjątkowy weekend i najważniejszy dzień dla Naszej całej trójki – napisała na Instagramie Joanna Skrzyszewska.

Zobaczcie w naszej galerii, wyjątkowe zdjęcia córki Rafała Mroczka i Joanny Skrzyszowskiej ze chrzcin!