Kilka dni temu Rafał Mroczek po raz pierwszy został ojcem! Aktor od ponad roku jest w związku z Joanną SkrzyszewskąPara poznała się w 2006 roku podczas …konkursu Miss Polski Nastolatek – aktor zasiadał wówczas w jury, zaś Joanna była uczestniczką.

Para zaręczyła się w maju tego roku w ...Meksyku, gdzie wówczas wybrali się na wakacje. Aktor M jak Miłość dodał wówczas piękne zdjęcie z ukochaną. O tym, że Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska zostaną rodzicami, fani aktora dowiedzieli się z  jego kont społecznościowych. Wówczas aktor napisał, że nie są to chwile łatwe, ale z pewnością najpiękniejsze.

ZOBACZ: Rafał Mroczek potwierdził, że po raz pierwszy zostanie ojcem: Chwile niełatwe, za to najpiękniejsze

Nikogo nie zdziwił więc fakt, że przyszły tata postanowił perfekcyjnie przygotować się do nowej roli. Rafał Mroczek rozpoczął przygotowania do ojcostwa opiekując się synem brata bliźniaka, małym Ignacym. Chodził do szkoły rodzenia, a nawet czytał książki dla młodych czy początkujących rodziców. Aktor, by w pełni przygotować się do nowej roli skrupulatnie wyszukiwał nowych informacji na temat tego, jak zadbać, by zwierzęta (Mroczek ma dwa psy) zaakceptowały pojawienie się w domu małego dziecka.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rafał Mroczek tak przygotowuje się do ojcostwa. Pomaga mu brat bliźniak, Marcin Mroczek [ZDJĘCIA]

Od tygodnia Joanna Skrzyszewska i Rafał Mroczek są rodzicami. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Aktor zdradził fanom, że ma córeczkę! Już dzień po przyjściu na świat mała dziewczynka pojawiła się na Instagramie dumnych rodziców. 

Zobaczcie w naszej galerii jak wygląda córeczka pary!