Rafał Mroczek odniósł się do sensacyjnych doniesień na temat swojego życia prywatnego. W ostatnich dniach w sieci ukazały się bowiem artykuły mówiące o awanturze z udziałem aktora serialu "M jak miłość" i matki jego dziecka, która miała się zakończyć nocną interwencją policji. 37-letni odtwórca roli Pawła Zduńskiego w czwartek, 26 września, opublikował oświadczenie na temat rozstania ze swoja narzeczoną oraz walki o sprawowanie opieki nad ich wspólną córką.

- Prawdą jest, że pomimo wielu prób i profesjonalnej pomocy, nie udało mi się uratować związku z partnerką. Kocham swoją córkę ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama. Dobro mojej córki jest dla mnie celem najwyższym, dlatego zwracam się do mediów z prośbą o zaprzestanie publikacji na ten temat. Jest to moje jedyne oświadczenie w tej sprawie - napisał na swoim profilu na Instagramie.

Rafał Mroczek i Joanna Skaryszewska - historia związku

Przypomnijmy, że Rafał Mroczek i Joanna Skaryszewska byli ze sobą w związku przez 13 lat. W 2016 para zaręczyła się, a w październiku tego samego roku na świat przyszła ich córka, Zosia. Pierwsze doniesienia o rozstaniu pary pojawiły się w mediach w sierpniu.

Zobacz zdjęcia Rafała Mroczka i jego córki w naszej GALERII >>

ZOBACZ TEŻ: Rafał Mroczek świętuje 1. urodziny córeczki Zosi [ZDJĘCIA]