Wiemy już, że w drugiej edycji show zobaczymy m.in. idącego jak burza Olka Sikorę, jego partnerkę z "Pytania na śniadanie"- Małgosię Tomaszewską i przebojowy duet Fit Lovers. Jesteście ciekawi, kto dołączył do tej obsady?

Koledzy z "M jak miłość"

De ekipy "Dance, dance, dance" dołączyli właśnie Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Co ciekawe, panowie będą tańczyli w duecie! Aktorzy dobrze znają się z planu jednego z najpopularniejszych polskich seriali. Teraz widzowie będą mogli oglądać ich zmagania z wyzwaniami tanecznymi, które postawi przed nimi produkcja show.

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański: historia znajomości

Bohaterowie grani przez Rafała i Przemka poznali się jeszcze w czasach, gdy serialowi Kinga i Piotrek mieszkali na Łowickiej. Tam Paweł, grany przez Rafała Mroczka, wpadał na imprezy paczki znajomych, gdzie poznał bohatera granego przez Cypryańskiego - Jakuba Ziobera. Przystojny Zioberprzetrwał w serialu przez ponad 500 odcinków!

Aktorzy kontynuowali znajomość również poza planem serialu. Obaj grają w Reprezentacji Artystów Polskich. Zarówno Rafał jak i Przemek mają też na koncie występ w "Tańcu z Gwiazdami". I to z tą samą partnerką - Anetą Piotrowską!

Tym razem aktorski duet zmierzy się z nieco innymi wyzwaniami - wśród stylów tańca, jakie pojawiają się w "Dance, dance, dance" zobaczyć można zarówno taniec współczesny, dancehall jak i występy solowe. Jesteście ciekawi jak wypadną?