Rafał Mroczek został ojcem! Wczoraj na świat przyszło pierwsze dziecko aktora M jak Miłość i jego ukochanej partnerki, Joanny Skrzyszewskiej. Aktor długo i skrupulatnie przygotowywał się do najważniejszej roli w swoim życiu – roli ojca i …doczekał się!

Na początku roku ojcem został Marcin Mroczek. Na świat przyszedł wówczas jego pierwszy syn Ignacy, który jest owocem związku aktora z Marleną Muranowicz. Para pobrała się w 2013 roku. Dziś Ignacy ma już dziewięć miesięcy, a jego tatuś nie spuszcza go z oka.

Jakiś czas temu okazało się, że ojcem zostanie również brat bliźniak Marcina, Rafał! Aktor od ponad roku związany jest z Joanną Srzyszewską. Para poznała się w 2006 roku podczas konkursu kursu Miss Nastolatek  - wówczas Rafał Mroczek zasiadał w jury, a Joanna była uczestniczką.

O tym, że Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska zostaną rodzicami, fani aktora dowiedzieli się  jego kont społecznościowych. Gwiazda M jak Miłość dodał wówczas piękne zdjęcie z ukochaną. Wówczas aktor napisał, że nie są to chwile łatwe, ale z pewnością najpiękniejsze.

Nikogo nie zdziwiło więc, że przyszły tata postanowił perfekcyjnie przygotować się do nowej roli. Rafał Mroczek chętnie czynił to w praktyce zajmując się synem brata, małym Ignacym. Oczywiście teoria również jest istotna, dlatego też aktor pochwalił się zdjęciami ze szkoły rodzenia, gdzie wybrał się z ukochaną.

Okazuje się, że aktor w końcu się doczekał! Wczoraj Rafał Moczek został ojcem! Aktor pochwalił się dobrą nowiną z fanami na Facebooku i Instagramie.

Nasze szczęście - podpisał fotografię.

Serdecznie gratulujemy!