Kim jest Rafał Pacześ? To pytanie na pewno będzie sobie zadawać spora część widzów, oglądających dzisiejszy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Pacześ, obok Pawła Wilczaka, będzie gościem showmana. Rafał jest znanym i cenionym komikiem, ale wciąż nie jest tak popularny, jak na przykład twórcy polskich kabaretów. Otóż stand-up to w Polsce wciąż mało popularna rozrywka. Tymczasem np. w USA jest ona powszechna, to też jedna z ulubionych form spędzania czasu wolnego ludzi młodych. Rafał Pacześ uchodzi za jednego z najlepszych polskich standupowców. Jego żarty bywają niekiedy kontrowersyjne. Co jeszcze o nim wiemy? Sprawdź poniżej.

Rafał Pacześ - wiek, wykształcenie, dziewczyna, Instagram

Rafał Pacześ ma 29 lat i pochodzi z Łodzi. Ukończył Politechnikę Łódzką. Czy Pacześ ma dziewczynę? Nie wiadomo nic o życiu prywatnym komika. Oczywiście, poza tym, co zdradza podczas swoich występów. Ale każdy fan stand-upu wie, że monologów komików nie należy brać zbyt serio. Pacześ prowadzi konto na Instagramie jako rafal_paczes. Publikuje tam zabawne zdjęcia oraz fotografie dotyczące życia zawodowego. Ma ponad 136 tysięcy followersów.

Rafał Pacześ - stand up, Comedy Central, RMF FM

Rafał Pacześ to jeden z najpopularniejszych polskich twórców stand-upu. Był finalistą Polskiej Ligi Stand-Upu. Brał udział w nagraniach stand-upu dla kanału Comedy Central. Jego filmy na kanale YouTube przekraczają 11 milionów wyświetleń. Pacześ sam mówi o sobie prześmiewczo "Gruby Wiór". Od lipca 2019 roku jest związany ze stacją radiową RMF FM.

Czy Rafał Pacześ pokona Kubę Wojewódzkiego w pojedynku na dowcipy i celne riposty? Przekonamy się już dzisiaj o 22:30.

ZDJĘCIA Paczesia z Instagrama i z eventów obejrzysz w naszej GALERII>>