Mąż Barbary Kurdej-Szatan w "M jak miłość" będzie miał romans z 19-letnią Zosią! Rafał Szatan dołączy do obsady serialu w 1391 odcinku (16 października) i od razu namiesza w życiu bohaterów. Eryk, w którego wcieli się Szatan, i Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) poznają się w "Bistro za rogiem". Muzyk najpierw będzie chciał poderwać Chodakowską i zaproponuje jej by nagrali wspólnie piosenkę na rocznicę śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk). Kiedy jednak zorientuje się, że Asia jest obojętna na jego zaloty, zdecyduje się uwieść Zosię (Julia Wróblewska). Ich relacja bardzo zdenerwuje Chodakowską. I nic dziwnego, między kochankami jest 10 lat różnicy! Takiego romansu w "M jak miłość" jeszcze nie było...

Rafał Szatan i Julia Wróblewska: romans w "M jak miłość"

Zosia z "M jak miłość" będzie oczarowana Erykiem. Przystojny brunet w taki sposób omami nastolatkę, że ta zakocha się w nim od pierwszego wrażenia, co przysporzy wszystkim wiele kłopotów. Joasia nie będzie wiedziała, jak poradzić sobie z romansem nastolatki i muzyka, a Zosia nie będzie ułatwiała jej sprawy i zbuntuje się przeciwko przybranej matce. 

Julia Wróblewska wyznała ostatnio w jednym wywiadzie, że chętnie podjęłaby się wyzwania aktorskiego, jakim byłoby zajście jej bohaterki w ciążę. Czy więc romans Zosi i Eryka rozwinie się na tyle, że para powita w "M jak miłość" swoje dziecko? Jak pojawienie się w obsadzie Rafała Szatana wpłynie na życie pozostałych bohaterów?

Odcinki "M jak miłość" z mężem Barbary Kurdej-Szatan już od wtorku, 16.10.2018, o godz. 20.55 w TVP2,