Rafał Zawierucha w filmie Quentina Tarantino! Już od jakiegoś czasu mówiono, że reżyser w swoim najnowszym filmie chętnie obsadziłby aktora polskiego pochodzenia. Nikt nie spodziewał się jednak, że rolę dostanie Rafał Zawierucha - aktor, który w naszym kraju niestety nie jest znany szerszej publiczności, a do tej pory mieliśmy okazję oglądać go głównie w serialach ("Przepis na życie", czy "Przyjaciółki"). Jego debiut w Hollywood musi więc być dla niego ogromnym wyzwaniem i jednocześnie wyróżnieniem. W końcu dostrzegł go sam Quentin Tarantino! Kim jest Rafał Zawierucha i co o nim wiemy?

Rafał Zawierucha - kim jest?

Rafał Zawierucha to polski aktor filmowy i teatralny. Urodził się 12 października 1986 roku w Kielcach. Szkołę aktorską skończył w 2011 roku, ale do tej pory nie zyskał w Polsce takiego rozgłosu, na jaki zasłużył. Na swoim koncie ma wiele ról aktorskich, m.in. główną rolę w filmie Andrzeja Barańskiego "Księstwo" oraz świetny występ w filmie „Bogowie”, gdzie zagrał kardiologa Romualda Cichonia. Oprócz tego mogliśmy oglądać jego epizody w znanych polskich filmach, takich jak "Jack Strong", "Wkręceni", „Miasto 44”, czy "Powidoki". 

ZOBACZ TEŻ: RAFAŁ ZAWIERUCHA zagra u Tarantino obok DiCaprio, De Niro i Pitta!

Rafał Zawierucha - Instagram

Profil Rafała Zawieruchy na Instagramie to @rafal_zawierucha. W większości możemy oglądać na nim zdjęcia związane z jego życiem zawodowym, jednak od czasu do czasu aktor dzieli się też prywatnymi fotografiami, np. z urlopu.

Rafał Zawierucha - dziewczyna

Rafał Zawierucha nie pojawia się na ściankach i bankietach, nie zabiega o popularność, a od show-biznesu woli granie w teatrze. Nie mamy więc zbyt wielu informacji na temat jego życia prywatnego i tego, czy Rafał Zawierucha ma dziewczynę. Teraz jednak musi przyzwyczaić się do zainteresowania mediów, bo rola u boku Brada Pitta, Leonardo DiCaprio, Roberta De Niro i Margot Robbie to nie byle co! Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego w filmie „Once Upon A Time in Hollywood”. Akcja filmu rozgrywać się będzie w 1969 roku, a głównymi bohaterami produkcji są Rick Dalton (DiCaprio) i Cliff Booth (Brad Pitt). Mężczyźni planują wyruszyć do Włoch w poszukiwaniu sławy. Niestety na ich drodze stają tragiczne wydarzenia związane z żoną Polańskiego - Sharon Tate (Margot Robbie).

Premiera filmu „Once Upon A Time in Hollywood” zaplanowana jest na 26 lipca 2019 roku.

Zobaczcie zdjęcia Rafała Zawieruchy w naszej >>>GALERII<<<