Rafał Zawierucha to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. A to wszystko za sprawą jego roli w filmie legendarnego reżysera, Quentina Tarantino. Otóż Zawierucha wcielił się w samego Romana Polańskiego w filmie "Once Upon a Time in Hollywood". Najwyższy czas więc z bliska przyjrzeć się temu aktorowi, bo lada chwila może się o nim zrobić głośno nie tylko w Polsce. Ile ma lat? W jakich filmach i serialach zagrał do tej pory? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie już teraz PONIŻEJ.

Rafał Zawierucha - wiek, wzrost

Rafał Zawierucha urodził się 12 października 1986 roku w Krakowie. W 2019 roku skończył więc 33 lata. Ile ma wzrostu? Co ciekawe, to właśnie jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł na temat tego aktora w Google. Jak podają serwisy o gwiazdach, Zawierucha mierzy 173 cm. Jest też drobnej budowy, bo - jak wyznał w programie Kuby Wojewódzkiego - nosi rozmiar "S".

Rafał Zawierucha - filmy, rola Polańskiego u Tarantino

Rafał Zawierucha zadebiutował w 2009 roku rolą w serialu "Akademia". Następnie można go było zobaczyć m.in. w serialach telewizyjnych: "Siła wyższa", "Przepis na życie", "Przyjaciółki". Po ukończeniu studiów aktorskich na Akademii Teatralnej w Warszawie dostał role w takich filmach, jak "Bogowie", "Wkręceni", "Jack Strong" i "Dzień dobry, kocham cię!". 

W sierpniu 2018 roku gruchnęła wiadomość o tym, że Rafał Zawierucha zagra w nowym filmie Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood". Film opowiada m.in. o brutalnym morderstwie ciężarnej Sharon Tate, a Polak wcielił się w postać Romana Polańskiego. W produkcji wystąpili też m.in. Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino i Margot Robbie, która zagrała Tate. Premiera nowego filmu Tarantino odbyła się latem  2019 roku.

Rafał Zawierucha - Instagram, Facebook

Rafał Zawierucha staje się coraz bardziej popularny mediach społecznościowych. Jeśli chcecie być na bieżąco z projektami zawodowymi aktora, to koniecznie obserwujcie jego profil na Instagramie (@rafal_zawierucha) oraz śledźcie fan page na Facebooku (https://www.facebook.com/rafalzawieruchafp/).

Rafał Zawierucha kiedyś i dziś - zobacz stare i nowej zdjęcia aktora w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Szymon Hołownia wyznaje: "Dałem księdzu w mordę. Chciał przekroczyć moje granice"