Rafał Zawierucha zagrał w nowym filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu w Hollywood". I nie został - wbrew pogłoskom - wycięty w ostatecznym montażu. We wtorek, 21 maja, w Cannes odbyła się galowa premiera filmu "Once upon a time in Hollywood". Poza Tarantino wzięli w niej udział także Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie, wcielająca się w zamordowaną żonę Romana Polańskiego, Sharon Tate. A Polańskiego zagrał właśnie Zawierucha. Jak udało nam się oficjalnie ustalić, Polak pojawia się na początku filmu i wypowiada kilka kwestii. Jak dokładnie to wygląda? Innymi słowy, ile jest Zawieruchy w filmie Tarantino? Sprawdź PONIŻEJ.

Rafał Zawierucha pojawia się już w początkowych sekwencjach filmu "Pewnego razu w Hollywood" Tarantino. Jak zdradza nam Kuba Armata, dziennikarz będący w Cannes z ramienia magazynu "Kino":

Zawierucha jako Roman Polański jest w kilku scenach na początku, mówi chyba jedno zdanie. Rola malutka, ale jednak jest.

Jak czytamy w recenzji filmu "Once upon a time in Hollywood" autorstwa Michała Walkiewicza, film zaczyna się montażem równoległym. Z jednej strony obserwujemy wyprawę po USA dwóch głównych bohaterów, granych przez Pitta i DiCaprio, a z drugiej to, jak do Stanów przylatuje pełen entuzjazmu Roman Polański ze swoją piękną żoną, Sharon Tate. To właśnie Sharon jest w filmie więcej niż Romana, zapewne również dlatego, że jednym z istotniejszych punktów filmu jest masakra, jakiej dopuszcza się tzw. banda Mansona. Tate (wówczas w zaawansowanej ciąży) i trójka jej przyjaciół tracą w niej życie.

ZOBACZ TEŻ: Sharon Tate. Kim była żona Romana Polańskiego, zamordowana przez "rodzinę" Charlesa Mansona?

Według Walkiewicza, nowy film Quentina Tarantino jest rewelacyjny, dziennikarz ocenił go na 9 na 10 punktów. Nie napisał jednak nic o udziale w nim Rafała Zawieruchy. Najwyraźniej postać Polańskiego jest więc w "Pewnego razu w Hollywood" ledwie zaznaczona. Jednak możemy być pewni, że fakt, iż u tego słynnego i kontrowersyjnego reżysera choć przez moment zagrał Polak, przyciągnie tłumnie naszą publiczność do kin.

Premiera nowego filmu Quentina Tarantino w Cannes - zobacz ZDJĘCIA>>

Pojawił się już też nowy trailer "Pewnego razu w Hollywood", w którym widzimy Zawieruchę: