Rafalala atakuje nastolatkę i sama ściąga na siebie problemy publikując nagranie z zajścia w internecie. Filmik, na którym rozemocjonowana performerka krzyczy na kilkunastoletnią dziewczynkę, szarpię ją i oblewa kawą początkowo opublikowany został jedynie na Snapchacie Rafalali, ale nagranie szybko zostało powielone przez internautów i udostępnione w innych serwisach. Na transseksualną celebrytkę spadła fala krytyki, również ze strony społeczności LGBT. W oficjalnym komentarzu Kampanii Przeciw Homofobii, organizacja sprzeciwiła się i potępiła "każdą formę  przemocy i agresji niezależnie od orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej sprawcy lub sprawczyni".

Zdaniem wielu internautów reakcja Rafalali na zachowanie nastolatki, która miała się z niej śmiać, była zdecydowanie przesadzona. Co ciekawe, głos w sprawie internetowego skandalu zabrali nie tylko internauci i dziennikarze, ale też politycy. Mocne słowa w stronę Rafalali skierował m.in. poseł PiS Joachim Brudziński, który w twitterowym wpisie nazwał gwiazdę "hołubionym przez celebrytów i niektóre media wulgarnym i agresywnym transwestytą".

Komenda Rejonowa Policji w Warszawie IV dotarła do nastolatki. Jak donosi serwis prawicowego magazynu "Do Rzeczy", dziewczynka miała poinformować funkcjonariuszy o tym, że nagranie opublikowane przez Rafalalę nie obejmowało całego incydentu z jej udziałem. Dziewczynka twierdzi, że celebrytka groziła jej "wybiciem zębów".

Rafalala - Snapchat, Instagram, Facebook

Kim jest Rafalala? Takie pytanie zadaje sobie sporo osób, które o tej kontrowersyjnej postaci dowiedziały się dopiero przy okazji głośnej afery z atakiem na nastolatkę. Rafala to urodzona 20 lipca 1982 roku w Siedlcach aktorka, felietonistka, performerka i autorka sztuk teatralnych. Jest osobą transpłciową, która nie dokonała korekty płci. W ogólnopolskich mediach zrobiło się o niej głośno w 2014 roku, gdy w programie na żywo w Telewizji Polsat prawicowy polityk Artur Zawisza nazwał ją "męską dziwką" i "tym czymś", na co ona zareagowała oblewając go szklanką wody. Rafalala to gwiazda internetu, która regularnie dokumentuje swoje codzienne życie na Facebooku (Nina Kukawka), Instagramie i Snapchacie, gdzie obserwuje ją tysiące użytkowników.

Zdjęcia Rafalali możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>

ZOBACZ: RAFALALA W PROKURATURZE! Co grozi transpłciowej celebrytce?