Kim jest Rafalala? Takie pytanie zadaje sobie wielu internautów, do których regularnie docierają sensacyjne doniesienia z portali o życiu gwiazd. Bohaterka głośnych afer medialnych jest jedną z największych skandalistek w polskim show-biznesie, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak zaczęła się jej przygoda na warszawskich salonach. Jak naprawdę nazywa się Rafalala? Ile ma lat? Czym się zajmuje? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Rafalala - wiek, prawdziwe imię i nazwisko

Rafalala przyszła na świat 20 lipca 1983 roku w Siedlcach pod imieniem Rafał. W 2019 roku skończy więc 36 lat. Aktualnie w dokumentach urzędowych figuruje jako Nina Kukawska, co udowodniła publikując w sieci zdjęcie swojego dowodu osobistego.

Rafalala - kariera

Aktorka, artystka, blogerka, performerka - Rafalala znana jest z działalności na wielu płaszczyznach. Po raz pierwszy zrobiło się o niej głośno w mediach i warszawskich kręgach artystycznych już w 2007 roku za sprawą jej filmu dokumentalnego "I Bóg stworzył transwestytę". Warto dodać, że monodram Rafalali wystawiła sama Krystyna Janda na deskach swojego Teatru Polonia. W prasie pojawiło się też wielu jej felietonów, komentarzy i recenzji. Na fali popularności wzmożonej skandalami Rafalala w 2015 roku otrzymała nawet swój własny program telewizyjny o nazwie "Rafalala Show". Audycja o tematyce erotycznej emitowana była przez stację iTV.

Rafalala - Facebook, Instagram, Snap

Rafalala aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profile i konta jednak często zostają blokowane za zamieszczanie niedozwolonych treści oraz za sprawą zgłoszeń wysyłanych przez jej antyfanów do administratorów. Obecnie wpisy Rafalali można śledzić głównie na jej profilu na Facebooku (Nina Kukawska).

Rafalala kiedyś i dziś - zobacz jej stare i nowe zdjęcia w naszej GALERII >>