Raffles Europejski Warsaw otrzymał wyróżnienie od prestiżowego magazynu Tatler  – został umieszczony w tegorocznym przewodniku Tatler Travel Guide 2019.  Jest to jednoznaczne z rekomendacją redakcji i poleceniem polskiego hotelu jako jednego ze 101 najlepszych hoteli na świecie. Przewodnik Tatler Travel Guide jest częścią styczniowego wydania magazynu Tatler, poświęconego modzie, lifestyle’owi oraz życiu towarzyskiemu i politycznemu. Przewodnik ukazuje się już od 25 lat i każdego roku poleca najlepsze hotele z całego świata, wybrane przez redaktorów magazynu.

Raffles Europejski Warsaw, dawniej Hotel Europejski, rozpoczął swoją działalność w 1857 roku i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Europie. Dziś symbol XIX i XX-wiecznej Warszawy powraca do czasów świetności, otwierając drzwi pod luksusową marką Raffles. Od otwarcia pierwszego hotelu w Singapurze w 1887 roku, Raffles stał się ikoną wśród hoteli pięciogwiazdkowych, zapewniając gościom niezrównany serwis w spektakularnych wnętrzach. Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech, po Paryżu i Stambule, hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts w Europie. Hotel oferuje 106 pokojów i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju oraz kolekcję prac współczesnych polskich artystów. Do dyspozycji gości są również restauracja Europejski Grill, legendarny Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor, Pavilion na hotelowym patio oraz Raffles Spa.

Magazyn "Gala" i serwis Gala.pl mają przyjemność współpracować z Hotelem Raffles Europejski Warsaw. To w jego wyjątkowych wnętrzach powstała sesja okładkowa aktorki Małgorzaty Foremniak, tam też nagraliśmy wywiad wideo z Martą Żmudą Trzebiatowską do naszego programu internetowego "Gala Studio".

Więcej o hotelu Raffles Europejski Warsaw TUTAJ>>