Rami Malek dzięki oscarowej roli w filmie "Bohemian Rhapsody" zyskał wielkie uznanie krytyków filmowych. Wcielenie się w postać Freddy'ego Mercury'ego pozwoliło mu też zdobyć rzeszę fanów na całym świecie. I to nie tylko wśród wiernych miłośników zespołu Queen. Zainteresowanie mediów 37-letnim aktorem z czasem w naturalny sposób przerzuciło się także na jego bliskich. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim jego brat bliźniak. Sprawdź, co wiemy na jego temat już teraz poniżej.

Kim jest Sami Malek - brat bliźniak Ramiego Maleka?

Brat bliźniak Ramiego Maleka nazywa się Sami Malek. Jest od niego młodszy dokładnie o cztery minuty. Co ciekawe, swoje życie zawodowe związał z zupełnie inną branżą niż show-biznes - edukacją i szkolnictwem. Pracę zaczynał jako lektor. Uczył angielskiego uczniów, dla których był to ich drugi język, po ojczystym. Wykształcenie zdobył na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles oraz na Loyola Marymount University. Obecnie zajmuje się analizą literatury z uczniami szkół średnich oraz nauką angielskiego zagranicznych studentów.

Rami i Sami Malek wiele razy wykorzystywali swoje podobieństwo. W wywiadzie z Jimmym Kimmelem, filmowy Freddy Mercury przyznał się, że udawał swojego brata bliźniaka, aby wygłosić za niego monolog z greckiej tragedii. Choć bracia nie są identyczni, to podstęp się udał i Sami dzięki aktorskiemu talentowi Ramiego zdał przedmiot na najwyższą ocenę. 

Wspólne zdjęcia braci znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Michał Szpak pokazał starszego brata. To niezły przystojniak! [ZDJĘCIA]