Rami Malek znalazł miłość w Hollywood. Odtwórca roli Freddy'ego Mercury'ego w kinowym hicie "Bohemian Rhapsody" potwierdził w końcu oficjalnie swój związek z Lucy Boynton. Choć plotki o romansie tych dwojga krążyły już od kwietnia 2018 roku, a latem paparazzi przyłapali ich na gorących pocałunkach, to aktor opowiedział publicznie o łączącym go uczuciu z koleżanką z planu filmu o zespole Queen dopiero na początku stycznia 2019. Odbierając nagrodę dla najlepszego nowego artysty na międzynarodowym festiwalu filmowym w Palm Springs, Rami Malek powiedział:

- Dziękuję ci, Lucy Boynton. Jesteś moją sojuszniczką, moją powierniczką, moją miłością. Bardzo ci dziękuję - wyznał aktor.

Sprawdź, co wiemy o ukochanej Ramiego Malka już teraz poniżej.

Kim jest Lucy Boynton - partnerka Ramiego Malka?

Lucy Boynton przyszła na świat 17 stycznia 1994 roku w Nowym Jorku, ale wychowywała się w Londynie, który nadal uznaje za swój dom. Na wielkim ekranie zadebiutowała w wieku zaledwie 12 lat rolą Beatrix Potter w filmie "Miss Potter". Spory rozgłos uzyskała dzięki rolom w takich produkcjach, jak "Zło we mnie", "Młodzi przebojowi" i "Morderstwo w Orient Expressie". Przełomem w jej karierze była jednak dopiero rola Mary Austin w filmie "Bohemian Rhapsody", na planie którego poznała Ramiego Malka.

Zobacz wspólne zdjęcia Ramiego Malka i Lucy Boynton w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: ZŁOTE GLOBY 2019 WYNIKI: pełna lista zwycięzców Złotych Globów w 2019 roku