Rami Malek zagra wroga numer jeden Jamesa Bonda. Zdobywca Oscara za rolę w głośnym filmie "Bohemian Rhapsody" o legendarnym zespole Queen otrzymał rolę głównego antagonisty w nadchodzącej produkcji o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości. Przypomnijmy, że Bond 25 będzie już ostatnim filmem z udziałem Daniela Craiga w roli tytułowego Agenta 007. Sprawdź co wiemy na temat obsady, zarysu fabuły i daty premiery poniżej.

Bond 25 - obsada

25. film o Agencie 007 nie posiada jeszcze oficjalnego tytułu. Wiadomo już jednak, że w obsadzie Bonda 25 poza Danielem Craigiem i Ramim Malekiem zobaczymy także takie gorące nazwiska, jak Ana de Armas, Ralph Fiennes, Lea Seydoux, Ben Whishaw, Billy Magnussen, Naomie Harris, Dabid Dencik, Jeffrey Wright, Lashana Lynch, Rory Kinnear i Dali Benssalah.

Bond 25 - opis filmu

Znany jest już także wstępny zarys fabuły Bonda 25. W najnowszym filmie Agent 007 jest już na emeryturze i cieszy się beztroskim życiem na słonecznej Jamajce. Jego spokój przerywa wizyta starego przyjaciela, Felixa Leitera, który prosi go o pomoc. Misja polegająca na uratowaniu porwanego naukowca oczywiście okazuje się o wiele bardziej niebezpieczna niż się na początku zdawało. Na drodze Jamesa Bonda staje tajemniczy łotr uzbrojony po zęby w niebezpieczne zdobycze najnowszej technologii.

Bond 25 - kiedy premiera?

Data premiery 25. filmu o Jamesie Bondzie zaplanowana jest wstępnie na 8 kwietnia 2020 roku. Już nie możemy się doczekać!

SPRAWDŹ TEŻ: RAMI MALEK ma brata bliźniaka. Kim jest Sami Malek?