Rammstein w Polsce! Niemiecki zespół metalowy przyjeżdża do Chorzowa w ramach trasy koncertowej Europe Stadium Tour 2019. Tournée promować będzie nową, siódmą już płytę studyjną Rammstein o nieznanym jeszcze tytule, która ukaże się wiosną 2019 roku. Kiedy i gdzie odbędzie się imponujące show autorów hitów "Du hast", "Sonne" i "Amerika"? Co z biletami na występ grupy w naszym kraju? Wszystkie szczegóły do sprawdzenia już teraz poniżej.

Koncert Rammstein w Polsce - kiedy i gdzie?

Rammstein zagra 24 lipca 2019 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Warto dodać, że po przebudowie obiekt jest w stanie pomieścić podczas koncertów nawet 85 tysięcy widzów. Będzie to jedyny występ Tilla Lindemanna i spółki w ramach europejskiej trasy koncertowej. 

Rammstein w Chorzowie 2019 - bilety

Regularna sprzedaż biletów na koncert Rammstein na Stadionie Śląskim rozpoczyna się w czwartek, 8 listopada od godz. 10:00 na stronie LiveNation.pl. Członkowie fanklubu LIFAD mają możliwość nabyć wejściówek szybciej. Przedsprzedaż dla nich rozpoczyna się bowiem już w poniedziałek, 5 listopada o godz. 10:00 i potrwa do środy, 7 listopada do godz. 10:00. Ceny biletów na koncert Rammstein w Chorzowie rozpoczynają się od 198 zł. Ceny i rodzaje biletów poznaliśmy prezentują się następująco:

  • Trybuny - 198/275/385 zł
  • Płyta - 242 zł

Zdjęcia z koncertów Rammstein znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: BON JOVI w Warszawie 2019: BILETY, DATA, MIEJSCE