Ramona Rey po 5 latach przerwy wróciła z nowym albumem "Ramona Rey 4", który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno przez fanów jak i recenzentów. Na YouTube znaleźć już można drugi, dwuczęściowy teledysk promujący nową płytę. Obraz autorstwa Bartosza Brzezińskiego i Tomka Ślesickiego wykorzystuje jednocześnie dwie piosenki "Kim być" oraz "Seneka". Powstały do nich film jest odpowiedzią na dzisiejszą trudną i napiętą sytuację polityczną na świecie. Fabuła opowiada o losach dwóch bohaterek (w jedną z nich wciela się Ramona), przebywających na terenie objętym wojną. I choć dziewczyny starają się zachować pozory normalnego życia, płacą najwyższą cenę, jaką ponoszą niewinni ludzie, którzy zupełnie przypadkowo znajdują się w centrum konfliktu.

- To nie jest zwykły teledysk - bardziej krótki film. Opowiada o nas, zwykłych ludziach, żyjących w dziwnym świecie. Dziwnym, bo wszyscy wiemy, co jest dobre, a jednak wcale nie zawsze w pełni świadomie to dobro wybieramy. Film przedstawia fikcję, ale już paręset kilometrów stąd taka jest codzienność. I to, że akurat w tej chwili o tym nie mówimy, nie piszemy, zapominamy, bo taka polityka, nie znaczy, że nas to nigdy nie spotka. Oby nigdy. Pilnujmy się! - przestrzega wokalistka. 

Zastanawialiście się, co w międzyczasie działo się u Ramony Rey? Przez ostatnie lata wokalistka rozwijała swój głos w kierunku klasycznym, skończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku i pracowała w operze.

Nowy, podwójny teledysk Ramony Rey do utworów "Kim Być" i "Seneka" możecie obejrzeć w całości już teraz poniżej.