Ramona Rey jurorką nowego show Polsatu "All together now". Piosenkarka zasiądzie w jury obok Ewy Farnej. Show "All together now" zagości na antenie Polsatu już jesienią. Nowy program ma być hitem jesienno-zimowej ramówki stacji. Uczestnicy, zgłaszający się do "All together now", zaśpiewają przed ścianą pełną ludzi. O tym, czy wokalista lub wokalistka przejdzie dalej, zdecyduje aż 100 osób, które będą wstawać ze swojego miejsca, jeśli dany występ im się spodoba. Profesjonalnym okiem występ ocenią natomiast jurorzy, zajmujący miejsce na środku ściany. W jury zasiądzie m.in. Ewa Farna, która świetnie sprawdziła się już w programach "X Factor" i "Idol". Razem z Ewą w jury nowego show Polsatu będzie też Ramona Rey. Choć dla piosenkarki to debiut w roli muzycznej jurorki, ma do tego wysokie kwalifikacje. Dlaczego? Sprawdź PONIŻEJ.

Ramona Rey - kim jest jurorka nowego show Polsatu "All together now"

Ramona Rey naprawdę nazywa się Katarzyna Alina Okońska. Ma 34 lata. Na co dzień kojarzona jest z muzyką elektroniczną. Jej największe hity to "Skarb", "Jak ty" oraz "EUVI". Ramona Rey ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku i jest jedyną na polskiej scenie pop wykształconą śpiewaczką operową. Nie brakuje jej też kwalifikacji do nauczania śpiewu innych, co gwarantuje rzeczowe i sprawiedliwe oceny uczestników. Przypomnijmy, że artystka brała też udział w telewizyjnym show muzycznym "SuperSTARcie", gdzie wystąpiła na żywo m.in. w piosence Rihanny "Diamonds". Ramona Rey miała też spore szanse na udział w Eurowizji. Jej singiel zachwycił słuchaczy>>

"All together now" będzie głównym muzycznym programem Polsatu tej jesieni. W oryginalnej, brytyjskiej wersji show, która okazała się wielkim hitem na Wyspach, w jury zasiadła m.in. Geri Halliwell z kultowego zespołu Spice Girls. A jak w roli jurorki poradzi sobie Ramona Rey? Przekonamy się już we wrześniu!

Co ciekawe, Ramona Rey nie jest celebrytką. Bardzo rzadko bywa na bankietach i eventach branżowych, jej teledyski są odważne i niszowe, Rey otwarcie wspiera homoseksualistów i regularnie uczestniczy w paradach równości. Lubi eksperymentować z wizerunkiem - nie stroni od peruk, ciekawych, niebanalnych dodatków oraz ekscentrycznego makijażu. Stylizacje Ramony Rey w nowym show Polsatu na pewno będą więc interesujące!