Ramona Rey to polska piosenkarka, od lat wierna muzyce elektro pop. Obok Reni Jusis była jedną z pionierek tego gatunku muzycznego w naszym kraju. Niewielu wie, że Ramona jest też śpiewaczką operową. Występowała m.in. na deskach opery Portugalii i Rosji.

Ramona Rey nie boi się eksperymentów zarówno muzycznych, jak i wizerunkowych. Jest jedną z najodważniej wystylizowanych polskich gwiazd. Sukienka z włosów, tęczowe kolory na głowie, czarne okulary na wielką galę - proszę bardzo. Za oryginalne fryzury Ramony Rey odpowiada team Jagi Hupało. Jeśli chodzi o projektantów, to Rey często współpracuje z Domi Grzybek czy duetem Odio Pieczarkowski.

Koncerty to wydarzenia, na których Ramona Rey i jej styliści puszczają wodze fantazji. Na swoim ostatnim koncercie w klubie muzycznym w Sopocie znów zaskoczyła ciekawym wizerunkiem. Artystka włożyła skąpe body i płaszcz projektu polskiej projektantki Boli. Strój odsłaniał czarne seksowne majtki wokalistki. Uwagę przykuwała efektowna fryzura. Włosy w różnych kolorach, upięte i przystrzyżone to dzieło Damiana Witkowskiego z pracowni Jagi Hupało.

Dziś, z okazji 33 urodzin Ramony Rey, przypominamy 10 najodważniejszych stylizacji piosenkarki. Znajdziecie je w naszej GALERII.

Lubicie oryginalny styl Ramony?