Eurowizja 2018 już w maju, zbliża się więc czas, gdy TVP wyłania uczestników krajowych eliminacji. Czy Ramona Rey zgłosi się do polskich preselekcji? Takie pytanie zadają sobie nie tylko fani wokalistki, ale także samego konkursu, którzy zachęcają ją do spróbowania swoich sił w tym wielkim wydarzeniu ze swoim najnowszym singlem pod tytułem "EUVI", który dobija już 100 tys. odtworzeń w serwisie YouTube.

- Wraz z fanami Konkursu Piosenki Eurowizji chciałbym poprosić Panią o zgłoszenie się do Preselekcji. Polsce ostatnio dobrze w Esc nie idzie, wszystko to jest powodem wiecznie wysyłanych ballad, które zazwyczaj zajmują miejsce na końcu tabeli w finale. Polska potrzebuje czegoś nowego, świeżego, wyróżniającego się, tym czymś jest utwór EUVI. Wiele osób chce zobaczyć Ramonę Rey w Lizbonie!!! Proszę, niech nas Pani nie zawiedzie i zgłosi się do Krajowych Eliminacji!!! - to jeden z komentarzy pod najnowszą piosenką Ramony Rey na YouTube.

ZOBACZ: SALVADOR SOBRAL po przeszczepie serca. W jakim stanie jest zwycięzca Eurowizji 2017?

Ramona Rey - "EUVI" na Eurowizję 2018?

O potencjalnym udziale Ramony Rey w polskich preselekcjach do Eurowizji 2018 mówi się już od sylwestrowej premiery jej elektronicznego utworu "EUVI" w sieci. Internauci od razu zwrócili uwagę nie tylko na nawiązujący do nazwy konkursu tytuł, jego odpowiednią długość (poniżej 3 minut), tekst w języku angielskim i francuskim, ale także na fakt, że jest bardzo taneczny. Czy artystka kojarzona do tej pory ze sceną alternatywną rzeczywiście wystąpi w krajowych eliminacjach do Eurowizji 2018? Tego dowiemy się ostatecznie już 6 lutego 2018, gdy TVP ujawni listę finalistów.

Jedno jest pewne jednak już teraz - Ramona Rey z utworem "EUVI" byłaby jedną najbardziej oryginalnych kandydatur w historii naszych startów w tym międzynarodowym konkursie.