Ramówka TVN na wiosnę 2020 zgromadziła w jednym miejscu wszystkie największe gwiazdy stacji. Podczas imprezy zaprezentowano dziennikarzom nowości i sprawdzone hity z oferty całej grupy kanałów TVN. Będziemy je mieli okazję oglądać w telewizji i na player.pl już od marca przez kolejne kilka miesięcy. Wielu widzów ucieszy z pewnością fakt, że na antenę TVN powracają m.in. "Ameryka Express", "Kuchenne rewolucje", "Milionerzy", "Masterchef Junior" oraz "Kuba Wojewódzki". W wiosennej ramówce TVN zobaczymy też dwa nowe seriale - "Motyw" i "Kod genetyczny", a także trzeci sezon uwielbianej przez widzów "Chyłki".

Wiosenna ramówka TVN 2020: gwiazdy

Pierwsza produkcja, "Motyw", w której w rolach głównych występują Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Konopka, Agnieszka Grochowska oraz Michał Czernecki to historia pary, która ucierpiała podczas strzelaniny w restauracji. Fabuła serialu skupia się na śledztwie i znalezieniu odpowiedzi na pytanie: kto strzelał i jaki miał motyw. Druga serialowa nowość to "Kod Genetyczny", opowiadający o wybitnym genetyku z Instytutu Badań Kryminalistycznych obsesyjnie szukającym prawdy oraz jego synu, który wda się w zakazany romans z partnerką ojca. W rolach głównych Adam Woronowicz, Karolina Gruszka oraz Maciej Musiałowski. 

ZOBACZ TEŻ: PAULINA KRUPIŃSKA I DAMIAN MICHAŁOWSKI nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"!

Nowością będzie też serial "Szadź" z Maciejem Stuhrem oraz Aleksandrą Popławską w rolach głównych. Wiosną 2020 produkcję będzie można oglądać na player.pl, a jesienią trafi na antenę TVN. Serial powstał na podstawie powieści kryminalnej Igora Brejdyganta o tym samym tytule.

Na wiosennej ramówce TVN, produkcje ze swoim udziałem promowali m.in. Małgorzata Kożuchowska, Magda Mołek, Karolina Pisarek, Mateusz Gessler, Anna Starmach, Joanna Jabłczyńska.

Zobacz wszystkie gwiazdy na ramówce TVN 2020 w naszej GALERII.