Ramówka TVP to impreza, na której pojawiają się wszystkie gwiazdy stacji. 22 lutego TVP zaprezentowała swoją ofertę na sezon wiosna/lato 2018. Na wydarzeniu wprost roiło się od znanych i lubianych twarzy. Nie brakowało gwiazd serialu "M jak Miłość", "Rodzinka.pl" czy lubianych programów telewizyjnych. Kto się pojawił? Miedzy innymi Julia Wieniawa (w bardzo seksownym wydaniu) i Antek Królikowski, Anna Popek, Marek Bukowski, Kaja Paschalska, Mikołaj Roznerski, Weronika Książkiewicz, Joanna Racewicz (zachwyciła iście wiosennym wizerunkiem) czy Monika Zamachowska. A co nowego TVP szykuje na sezon wiosenno-letni? Pojawią się z pewnością nowe odsłony ulubionych programów Polaków. Powraca "Rodzinka.pl", serial, którego młode gwiazdy, jak Adam Zdrójkowski i Julia Wieniawa, ostatnio rządzą na Instagramie. Oczywiście główne gwiazdy serialu, czyli Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, także pojawiły się na konferencji ramówkowej TVP. Fani serialu "M jak Miłość" z pewnością już nie mogą się doczekać nowych przygód bohaterów. A będzie się działo! Wraca też "Rozlewisko", czyli tym razem "Pensjonat nad Rozlewiskiem". W roli głównej oczywiście Joanna Brodzik. Zobaczcie gwiazdy na ramówce TVP wiosna/lato 2018 w naszej GALERII!

Gwiazdy na ramówce TVP wiosna/lato 2018 - zobacz ZDJĘCIA>>

Galerię zdjęć aktualizujemy na bieżąco.

Na konferencji ramówkowej TVP 2018 pojawili się również Maja Bohosiewicz, Tomasz Ciachorowski, Joanna Kulig, Izabella Krzan, Andrzej Krzywy, Magdalena Ogórek, Maciej Kurzajewski, Joanna Moro oraz inne twarze stacji. Wcześniej, bo już ostatniego dnia stycznia, odbyła się prezentacja nowej ramówki TVN. Największymi gwiazdami wydarzenia byli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Wkrótce czeka nas jeszcze ramówka Polsatu. Tymczasem dziś Polsat zdradził, kto będzie nowym jurorem w "Tańcu z Gwiazdami". To Ola Jordan! Kim jest? SPRAWDŹ>>

Edyta Górniak na ramówce TVP

Miłą niespodzianką podczas konferencji ramówkowej TVP wiosna/lato 2018 był występ na żywo Edyty Górniak. Gwiazda zaśpiewała piosenkę "Dom dobrych drzew", jaka powstała do nowego serialu "Leśniczówka". Zobaczcie, jak wyglądała Górniak na ramówce TVP>>.

Artystka zachwyciła nie tylko wspaniałym głosem, ale też intrygującą stylizacją.