Policja stanowa w Connecticut zatrzymała mężczyznę podejrzanego o morderstwo Rebeki Landrith. Przypomnijmy, że zwłoki modelki zostały znalezione w niedzielny poranek przez jednego z pracowników służb drogowych na uboczu drogi międzystanowej nr 80 w Pensylwanii. Przyczyną śmierci kobiety były strzały oddane w głowę i szyję. Z jej ciała wydobyto 18 kul. 

Tragiczna śmierć amerykańskiej modelki

Jak informują tamtejsze media, zatrzymany to 28-letni Tracy Rollins. Na jego trop śledczy wpadli dzięki notatce, którą znaleziono w kieszeni Landrith. Zawierała ona imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy podejrzanego.

Mężczyzna, który usłyszał zarzut morderstwa, nie przyznaje się do stawianych mu czynów. W trakcie przesłuchania stwierdził jedynie, że nie znał żadnej Landrith, a podczas podróży towarzyszyła mu kobieta o imieniu Leslie. Modelka najprawdopodobniej posługiwała się fałszywymi danymi. 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje Kasia Lenhardt. 25-letnia finalistka niemieckiego "Top Model" tydzień wcześniej rozstała się ze sławnym piłkarzem