Rebel Wilson rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu. 40-letnia aktorka znana z takich filmów jak "Pitch Perfect" czy "Jak romantycznie", poinformowała na Instagramie o rozstaniu z 29-letnim biznesmenem Jacobem Bushem, publikując zdjęcie swojej odmienionej sylwetki. Co ciekawe, to nie rozpad związku, ale efekty diety i ćwiczeń wywołały ogromne poruszenie w zagranicznych mediach. Fani są pod wrażeniem metamorfozy, jaką przeszła aktorka i zastanawiają się, jak udało jej się schudnąć 30 kilogramów.

Rebel Wilson schudła 30 kg. Jak wygląda jej dieta i plan treningowy?

Rebel Wilson nie ukrywa, że w przeszłości jej dieta składała się głównie z węglowodanów i raczej nie zdarzało jej się trenować. Dziś ćwiczy pod okiem trenera personalnego siedem (!) razy w tygodniu wykonując głównie treningi interwałowe o wysokiej intensywności. 

Oprócz tego aktorka zaczęła stosować się do zasad diety dr Mayra - metody odżywiania stworzonej przez austriackiego lekarza ponad 100 lat temu. Uważał on, że większość ludzi zatruwa swój układ pokarmowy jedzeniem i sposobem, w jaki je zjada. Celem opracowanej przez niego metody jest poprawa zdrowia poprzez lepsze trawienie. Jest to podejście, które eliminuje nietolerancje pokarmowe, redukuje cukier, zachęca do powolnego spożywania pełnowartościowych produktów, wzmacnia układ odpornościowy i zmniejsza stan zapalny. Eliminuje również podjadanie, zmniejsza spożycie glutenu i nabiału oraz zachęca do przestrzegania technik uważnego jedzenia, takich jak powolne przeżuwanie i jedzenie bez rozpraszania uwagi.

Posiłki Rebel Wilson składają się z pełnowartościowych produktów - głównie warzyw, świeżych ryb i jogurtów z mleka owczego. - Wcześniej jadłam 3000 kalorii dziennie, ale były to niemal same węglowodany, więc ciągle byłam głodna. Zmieniłam dietę na wysokobiałkową, co jest niejako wyzwaniem, ponieważ nigdy nie jadłam dużo mięsa. Teraz jem ryby, łososia i pierś z kurczaka - wyznała w rozmowie z "People".

Aktorka przyznała, że odkąd przestrzega diety dr Mayra i ćwiczy z trenerem, jej pewność siebie znacząco wzrosła.