Którędy do spełnienia?

Życiowe spełnienie można osiągnąć na różnych płaszczyznach, może ono przybrać rozmaite formy w zależności od ustalonych przez nas priorytetów. Niestety coraz więcej osób czuje się niespełnionych. Będąca tego efektem narastająca frustracja nie pomoże w odzyskaniu wiary w siebie ani dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Życiowe spełnienie blisko jak nigdy dotąd

Wszyscy pragnący uczucia satysfakcji z podejmowanych działań potrzebują recepty na życiowe spełnienie. Na pewno więc ucieszy ich fakt, że można ją poznać podczas Warsztatów Create Yourself – Stwórz Najlepszą Wersję Siebie, organizowanych przez  Akademię Rozwoju Osobistego C.U.D., której holistyczne podejście do procesu rozwoju obejmuje zarówno ciało, umysł, jak i duszę.

Swoją wiedzą z uczestnikami warsztatów będzie dzielił się międzynarodowy trener rozwoju osobistego, Mateusz Grzesiak, wyznaczający nowe standardy szkolenia, wyróżniający się niezwykłą skutecznością i charyzmą, której moc poznały już dziesiątki tysięcy osób na trzech kontynentach. Udział w wydarzeniu wezmą też goście specjalni. Podróżniczka i pisarka Beata Pawlikowska udzieli cennych wskazówek, które pomogą nam efektywnie rozwijać siebie, natomiast polityk Ryszard Kalisz podpowie, jak stworzyć charyzmatyczny wizerunek oraz prowadzić skuteczną komunikację.

Jak wziąć życie we własne ręce?

Uczestnictwo w Warsztatach Create Yourself – Stwórz Najlepszą Wersję Siebie pozwoli odkryć, co tak naprawdę chcemy osiągnąć. Co więcej, stwarza niepowtarzalną szansę na poznanie sposobów na kreowanie własnego wizerunku, wykorzystanie potencjału oraz wyznaczanie ścieżek, którymi dotrzemy celu. Obudzimy wewnętrzną motywację, a nabyta umiejętność komunikacji nada nawiązywanym relacjom większej wartości.

Recepta na życiowe spełnienie istnieje i znajduje się w zasięgu ręki. Przy pomocy odpowiednich środków możemy zacząć pracować nad jego osiągnięciem, gdyż stworzenie świata, w którym poczujemy smak spełnienia, należy rozpocząć od wykreowania siebie.