Red Lipstick Monster to pierwsza youtuberka w Polsce, która przekroczyła magiczną barierę miliona subskrybentów swojego autorskiego kanału. Po kilku latach działalności w internecie, wyrosła na jedną z największych influencerek z branży beauty i może się pochwalić współpracami z wieloma znanymi firmami. Zdobytą w internecie popularność wykorzystuje także w innych dziedzinach - jest chociażby autorką trzech książek poradnikowych, a także intensywnie pracuje nad swoją własną marką kosmetyków do makijażu. Co jeszcze wiemy na temat życia osobistego i zawodowego Red Lipstick Monster? Sprawdź poniżej!

Red Lipstick Monster - wiek, wykształcenie

Ewa Grzelakowska-Kostoglu, bo tak naprawdę nazywa się Red Lipstick Monster, przyszła na świat 9 czerwca 1986 roku. W 2018 roku skończyła więc 32 lata. Pochodzi z Elbląga. Studiowała kosmetologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Może się też pochwalić wykształceniem pedagogicznym.

Red Lipstick Monster - ślub, mąż

Red Lipstick Monster od dawna jest w stałym związku. Latem 2012 roku wyszła za mąż za swojego partnera, Wojtka. Mąż youtuberki czasami pojawia się nawet na jej nagraniach, ale jest zdecydowanie nieśmiałą osobą, która stroni od uwagi mediów.

Red Lipstick Monster - Instagram, YouTube, Facebook

Red Lipstick Monster założyła swój kanał na YouTube w 2012 roku - dokładnie w dniu swoich 26. urodzin. Jej filmy mają tam już w sumie ponad 243 mln wyświetleń. Jak większość internetowych influencerek, jest też oczywiście bardzo aktywna w innych serwisach społecznościowych. Jej profil na Instagramie ma 1,2 mln obserwujących, a fan page na Facebooku ponad 530 tys. fanów. Ewa zamieszcza w sieci przede wszystkim zdjęcia i filmy, na których zdradza swoje tajniki makijażu, ale także dzieli się bardziej lifestyle'owymi treściami, np. z podróży, z urządzania ogrodu czy spotkań z takimi sławami, jak Rihanna i Jeffree Star. Ostatnio także coraz większą uwagę na swoich profilach poświęca modzie.

Zdjęcia Red Lipstick Monster i jej męża Wojtka znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: STAŚ WOŁOSZ: kim jest "beauty boy" Stysio? Wiek, Instagram, YouTube