Red Lipstick Monster, czyli Ewa Grzelakowska-Kostoglu, na makijażu zna się perfekcyjnie. Uwielbia się malować, niektóre tricki testuje nawet na swoim mężu, Wojtku, ale najbardziej lubi robić make-up swojej mamie. Jej drugą pasją są paznokcie - właśnie napisała o nich książkę. To już trzeci podręcznik w jej dorobku. Pierwsza książka, o tym, jak się malować, okazała się wielkim hitem. Nie ma się zresztą czemu dziwić, skoro Red Lipstick Monster ma ponad milion fanów i na Youtubie, i na Instagramie, jest też gwiazdą Facebooka. Jak powstało jej urodowe imperium? Kto ją wspierał, a kto krytykował? Jak na jej kontrowersyjny wizerunek reagowali mężczyźni, jak kobiety, a jak potencjalni pracodawcy? Jak to jest z zarobkami youtuberek - czy rzeczywiście mowa o milionach złotych? O to wszystko Natalia Hołownia, redaktor prowadząca serwisu Gala.pl, zapytała Red Lipstick Monster w naszym programie Gala Studio. Nasz trzyczęściowy wywiad z najpopularniejszą youtuberką urodową w Polsce obejrzycie PONIŻEJ.

Red Lipstick Monster pokazała nam także urocze zdjęcie oraz zabawny filmik ze swoją ślubną stylizacją. Zdradziła też, czy poinformowałaby fanów o swojej ciąży. Wyznała także, że nie ma takich pieniędzy, za które jakakolwiek marka mogłaby kupić jej pozytywną recenzję o swoim kosmetyku:

Mojej opinii nie można kupić! - zapewnia Ewa.

Jak w takim razie zarabia na swoim kanale na YouTubie? Jakie współprace wybiera? Gdzie stawia granice? Zobacz wywiad z Red Lipstick Monster i poznaj sekrety jej wielkiego sukcesu! PONIŻEJ 3 ODCINKI WYWIADU:

Program Gala Studio oglądaj też TUTAJ>> Polecamy wywiady z Karoliną Szostak, Julią Wieniawą, Patrykiem Vegą, Maffashion, Łukaszem Jemiołem i innymi gwiazdami. Zawsze długie i szczere rozmowy, BEZ CENZURY!