Red Lipstick Monster znana jest z tego, że uwielbia bawić się swoim wizerunkiem. Kolorowe włosy, podobnie jak piercing, tatuaże i mocny makijaż, to jej znak rozpoznawczy praktycznie od początku jej kariery na YouTube. Ewa Grzelakowska-Kostoglu jest co prawda z natury posiadaczką cienkich i rzadkich włosów, ale to nie przeszkadza jej co chwilę zaskakiwać swoich fanów kolejnymi wymyślnymi fryzurami. Nie jest tajemnicą, że influencerka od paru lat nosi na głowie peruki. Jednorazowy eksperyment na potrzeby sesji zdjęciowej tak się jej spodobał, że w tym momencie jest już posiadaczką dziesięciu różnych peruk. Historię każdej z nich przybliżyła ostatnio w osobnym filmiku na swoim kanale. Dzięki niemu dowiedzieliśmy, gdzie i za ile Red Lipstick Monster kupiła swoje peruki.

Peruki Red Lipstick Monster

W kolekcji Red Lipstick Monster znajdują się głównie peruki z włosów naturalnych. YouTuberka najczęściej kupuje je od Patryka Domańskiego, czyli jednego z ulubionych fryzjerów polskich gwiazd, w cenie od 1300 do 2600 złotych. Najlepszej jakości peruki, wykonane z tzw. włosów dziewiczych, Ewa ściągała jednak aż z Australii.

Najdroższa peruka z Freedom Couture kosztowała ją 4 tysiące złotych. Warto jednak dodać, że swoją przygodę perukami RLM zaczynała jednak od o wiele tańszych syntetycznych włosów, które można dostać już za kilkaset złotych.

Zobacz peruki Red Lipstick Monster w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Red Lipstick Monster pokazała, jak łatwo zrobić samemu w domu żel antybakteryjny, który zabija koronawirusa