Widzowie Red Lipstick Monster czekali na ten filmik cały rok. Najpopularniejsza polska youtuberka z branży urodowej w Sylwestra zamieściła na swoim kanale kosmetyczne podsumowanie 2019 roku. Ewa Grzelakowska-Kostoglu, bo tak naprawdę nazywa się ta blogerka, kolejny rok z rzędu podzieliła się z swoimi osobistymi ulubieńcami ubiegłego roku na rynku beauty. Wśród kilkunastu produktów, którymi Red Lipstick Monster zachwyciła się w 2019 roku, znalazły się m.in. jej zdaniem najlepsze kosmetyki do makijażu aktualnie dostępne w sprzedaży. Na pierwszym miejscu polska gwiazda YouTube'a wymieniła wielofunkcyjną kredkę do oczu Wonder´Swipe marki Rimmel

- Są to produkty 2-w-1. Eyelinery i cienie w jednym - tłumaczy Ewa.

Red Lipstick Monster podkreśla, że z tego produktu mogą z łatwością korzystać zarówno profesjonaliści, jak i zupełnie amatorzy w kwestii rysowania kresek na oku. 

- Jest to formuła, która jest metaliczna, zastygająca, kryjąca, trwała i którą łatwo naprawdę się posługiwać - dodaje influencerka.

Jeśli macie ochotę przetestować ulubioną kredkę 2-w-1 Red Lipstick Monster, to koniecznie zróbcie to teraz, gdy wiele odcieni można dostać w polskich sklepach internetowych w bardzo atrakcyjnej cenie, już nawet od ok. 10 zł.