Reese Witherspoon ma trójkę dzieci. Najstarsza, Ava Phillippe, córka Reese Witherspoon, ma już 16 lat. Z wyglądu jednak bardzo przypomina swoją sławną mamę. Na niektórych zdjęciach naprawdę trudno je odróżnić.

Jakiś czas temu Ava Elizabeth Phillippe eksperymentowała z fryzurą. Raz pofarbowała włosy na różowo, później na niebiesko. To  z pewnością ułatwiło rozróżnienie matki od córki. Reese Witherspoon ma 40 lat, ale wciąż zachowuje urok nastolatki. Nic dziwnego, że na niektórych zdjęciach Reese i jej córka Ava wyglądają jak  siostry.

Z kolei Cindy Crawford ma dwójkę dzieci – Presley’a Walker Gerber i Kaię  Jordanę Gerber. Znana modelka ma dziś 50 lat, z tego ponad połowę życia spędziła na wybiegach. Odkąd Cindy powiedziała, że wycofuje się z modelingu, cała uwaga mediów skierowała się na córce modelki – Kai Gerber. Dziewczynka ma 14 lat i niedawno podpisała kontrakt z marką Chrome Hearts.

Kaia Gerber ma już doświadczenie w pozowaniu w sesjach zdjęciowych, ma nawet na koncie okładkę z mamą w Vogue’u. Nic dziwnego, że wszyscy je do siebie porównują. Patrząc na zdjęcia Kaia jest wierną kopią swojej mamy!

Zobaczcie w naszej galerii, która z córek bardziej przypomina swoją mamę?