Odpoczynek w sercu stolicy

Warszawski hotel Westin znany jest przede wszystkim z nowoczesnej architektury oraz kuchni fusion. Jego atutem są też rozwiązania, które pozwalają gościom zadbać o samopoczucie podczas pobytu w hotelu i odzyskać wewnętrzną równowagę. Pomogą w tym: najwygodniejsze łóżko świata – Heavenly Bed, składające się ze specjalnie zaprojektowanego materaca, trzech prześcieradeł z miękkiej bawełny, cienkiej kołderki, lekkiej kołdry oraz pięciu wyjątkowych poduszek – energetyzujące śniadanie, które wspomaga koncentrację, oraz trening w Westin Workout. Aby pobiegać podczas pobytu w hotelu, nie trzeba zabierać ze sobą butów. Westin w ramach projektu Gear Lending udostępnia gościom obuwie sportowe New Balance.

Hotel Westin, al. Jana Pawła II 21, Warszawa, tel.: +48 22 450 8000, www.westin.pl

 

Miejskie spa

Metropoli Spa to klimatyczny salon w Piotrkowie Trybunalskim. Na powierzchni 400 mkw. urządzono niezwykle eleganckie i wygodne miejsce dla tych, którzy choć na chwilę pragną zapomnieć o miejskim zgiełku. Spa składa się z części suchej, mokrej oraz VIP Roomu. W części suchej wykonywane są zabiegi nawilżająco-odżywcze oraz ujędrniająco-liftingujące, a w części mokrej można korzystać z kąpieli, okładów, peelingów, masaży, sauny, łaźni, jacuzzi oraz zabiegów detoksykujących i rozgrzewających. W spa można również zjeść dobry lunch. Dla osób planujących skorzystać z kilku zabiegów przygotowano pokoje gościnne.

Metropoli Spa, ul. Narutowicza 40, Piotrków Trybunalski, tel.: 512 840 870, www.metropolispa.pl

 

Słodkiego życia!

Ślub i wesele to magiczne wydarzenie. W nowym menu weselnym hotelu Bristol na szczególną uwagę zasługują niezwykle wytworne, pięknie ozdobione torty autorstwa mistrzów hotelowej cukierni, których specjały na co dzień można kupić w legendarnej Café Bristol. Tort weselny może zostać przygotowany w dowolnej wersji smakowej. Szef cukierni poleca swoją ulubioną kombinację: smak musu serowego połączony z aromatem wiśni. Ceremonia krojenia tak pięknego tortu będzie wspaniałym wstępem do nowego, słodkiego rozdziału w życiu młodej pary.

Hotel Bristol, ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, Warszawa, tel.: +48 22 551 1000, www.hotelbristolwarsaw.pl

 

Odnowa po lecie

Resurfacing pHformula to zabieg, który aktywnie pobudza komórki do regeneracji. Jednocześnie nie podrażnia skóry, jak niektóre konwencjonalne peelingi. Kombinacja najlepszych kwasów oraz zastosowanie najnowszych technologii gwarantują najwyższą skuteczność w walce z problemami skóry, takimi jak przedwczesne starzenie, trądzik, trądzik różowaty i hiperpigmentacja. Oprócz preparatów do gabinetowego zabiegu Resurfacingu skóry marka pHformula oferuje program kuracji domowej stanowiący uzupełnienie zabiegu. Ma on za zadanie wzmocnić uzyskane efekty. Zabieg można wykonać w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej, m.in. w Centrum Estetyki w Kłodzku.

Centrum Estetyki, ul. Kusocińskiego 3, Kłodzko, tel. +48 74 647 21 11, www.centrumesetyki.com

 

Kreatywna fryzura

Dobrawa House of Hair to miejsce stworzone dla osób ceniących wyrafi nowany styl, elegancję, kameralność i dyskrecję. We wnętrzach zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy można oddać się w ręce specjalistów wyszkolonych na najwyższym poziomie w dziedzinie stylizacji, koloryzacji i pielęgnacji włosów. Styliści pracujący tutaj to kreatywni twórcy, którzy traktują fryzjerstwo jako formę sztuki. Ważną rolę odgrywa panująca w tym magicznym miejscu atmosfera. Zapach świeżych kwiatów, aromatyczna kawa, słodkości, a przede wszystkim serdeczny i profesjonalny zespół gwarantują poczucie bezpieczeństwa i domową atmosferę. Nic dziwnego zatem, że chętnie zaglądają tu gwiazdy.

Dobrawa House of Hair, ul. Szpitalna 8/7, Warszawa tel. +48 22 8266267, 22 827 31 88, www.dobrawahouseofhair.pl