Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda nie są już razem. Fani książek jednych z najbardziej poczytnych autorów w Polsce są niepocieszeni - pisarka ogłosiła rozstanie z ukochanym w wywiadzie dla "Urody Życia". Przypomnijmy, że po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o romansie Remigiusza Mroza i Katarzyny Bondy w lutym 2019, kiedy razem pojawili się na gali Bestsellerów Empiku. Niedługo później pisarz opublikował post na Facebooku, w którym potwierdził związek i wyznał, że jest w nim bardzo szczęśliwy. Niestety, szczęście pary trwało zaledwie kilka miesięcy.

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda rozstali się

Katarzyna Bonda udzieliła wywiadu, w którym potwierdziła, że ona i Remigiusz Mróz nie są już razem. Przyznała, że wraz z córką zamieszkała niedawno w nowym mieszkaniu, w którym nie ma miejsca dla mężczyzny. Zaznaczyła jednak, że Mróz przywrócił jej wiarę w miłość i nie wyklucza, że kiedyś jeszcze ktoś wyjątkowy pojawi się w jej życiu:

"- Nie jesteśmy już razem [...] Pogodziłam się z życiem bez partnera, więc może to trochę dziwne, że trwając w tym przekonaniu, wymyśliłam trylogię z tytułami "Miłość leczy rany", "Miłość czyni dobrym", "Miłość pokonuje śmierć". A potem zorientowałam się, że opowiadanie o miłości sprawia mi trudność. I sama nie wiem, czy to Remi otworzył mnie na pisanie tej książki, czy odwrotnie - historia miłosna, jaką wymyśliłam na potrzeby powieści, otworzyła mnie na niego" - wyznała Bonda, dodając, że inspiracją do wątku miłosnego w jej najnowszej powieści była jej relacja z Mrozem.

Bonda zadedykowała Mrozowi nową książkę, bo jak dodała, ona i Remigiusz rozstali się w zgodzie i pozostają przyjaciółmi.

"- Kiedy spotkałam ostatnio tego odpowiedniego człowieka, nie myślałam nawet o tym, na czym polega odsłanianie się. Po prostu czułam, że jestem rozumiana, w pełni akceptowana, bezpieczna. To było wzajemne i niezależnie od tego, jak się skończyło, było piękne. Zadedykowałam mu nową książkę, bo przywrócił mi wiarę w miłość. Czyli dał mi nowe życie. Uważam, że to wielki krok w moim emocjonalnym zagmatwaniu."

Zdjęcia Katarzyny Bondy i Remigiusza Mroza obejrzycie w GALERII.