Związek samozwańczego "króla TVN" i modelki Renaty Kaczoruk uchodzi za jeden z najciekawszych, a jednocześnie najbardziej tajemniczych w polskim show-biznesie. Prawdopodobnie są oni ze sobą od lutego 2013 r., jednak nikt do końca nie wie, jaki jest formalny status ich relacji. Co jakiś czas podkręcają wokół siebie atmosferę, publikując w mediach społecznościowych dwuznaczne zdjęcia. Prawie rok temu głośno było o ich domniemanym... ślubie!

Wiele wskazuje na to, że do niego jednak nie doszło. Faktem pozostaje, że zarówno Kuba Wojewódzki, jak i Renata Kaczoruk nigdy oficjalnie tego nie potwierdzili. 

Para znana jest także z tego, że chwali się luksusowym życiem na portalach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. Sympatycy mogą podziwiać zatem, jak ćwiczą, biegają, wyjeżdżają na wakacje oraz zajmują się innymi rozrywkami. 

Tym razem Renata Kaczoruk zaskoczyła wszystkich, gdyż zamieściła zdjęcie w skąpym stroju kąpielowym, który odsłonił sporo elementów jej szczupłej sylwetki, w tym pośladki. Tak je podpisała:

Grzeszna, beWstydna, nieskromna ..rozpusta #strefaZen #kingsiZe #whatsThisPlace #lookslikeheaven #malinki #allovermybody 

W Internecie pojawiły się komentarze dotyczące jej wagi (zarzucające modelce wręcz chorobliwie szczupłą sylwetkę). Na portalach nie brakuje również zarzutów, że to dosyć mało dyskretne lokowanie produktu z uwagi na kosmetyk widoczny na zdjęciu gołym okiem. Internauci zarzucają jej również naśmiewanie się z religii poprzez język, jaki zastosowała w podpisach fotografii.

Faktycznie przesadziła?

>>PRZECZYTAJ TAKŻE:Jak zarabia na życie dziewczyna Kuby Wojewódzkiego?

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!