Wczoraj informowaliśmy to tym, że Renata Kaczoruk dostanie nowy program w TVN Style. Modelka ma zacząć go nagrywać na początku przyszłego roku. Zanim jednak to nastąpi, miała w planach dłuższy, regeneracyjny urlop. Jak planowała – tak zrobiła. Renulka wybrała się ze swoim chłopakiem, Kubą Wojewódzkim, w daleką podróż, która obejmie czas Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku. Gdzie wyjechali zakochani? Dziennikarz i jego dziewczyna postanowili tegoroczne święta i sylwestra spędzić w ciepłych krajach. Zrezygnowali z wszystkich obrzędów, składających się na tradycyjne polskie święta: dekorowania choinki, wieczerzy wigilijnej, dzielenia się opłatkiem i wyprawą na pasterkę. Zamiast tego Renata i Kuba wybrali słońce, piękne plenery i wypoczynek. Gdzie można znaleźć takie cuda natury?

Kaczoruk i Wojewódzki polecieli na egzotyczne wakacje do… dalekiej Brazylii! Swoją podróż po Ameryce Południowej zaczęli od Sao Paulo. Skąd to wiemy? Kuba wrzucił na Instagram zdjęcia na tle słynnego muralu z podobizną meksykańskiej malarki, Fridy Kahlo. Zdjęcia z rozpalonego słońcem miasta wrzuciła do sieci także Kaczoruk.

POLECAMY: RENATA KACZORUK dostanie kolejny program w TVN Style

Jednak fotka zwróciła naszą szczególną uwagę. Widzimy na niej Kubę, który pozuje z lokalnymi… policjantami! Jak Kuba podpisał to zdjęcie?

#moje#ulubione#towarzystwo#co#nato#mariusz#blaszczak#niewiem

Kuba chciał w ten sposób dać prztyczek w nos ministrowi Mariuszowi Błaszczakowi, który wyciągnął konsekwencje dyscyplinarne względem policjantów, którzy zrobili sobie swego czasu zdjęcie z Kubą Wojewódzkim na służbie, po tym jak zatrzymali go za przekroczenie prędkości na autostradzie A1. W wyniku interwencji ministra Błaszczaka, również sam Kuba musiał zapłacić 3000 zł grzywny. Zdaje się jednak, że wpływy i władza ministra Błaszczaka jednak nie sięgają za Ocean. Za to zdjęcie nie grozi mu zatem raczej żadna kara ;-)

ZOBACZ: RENATA KACZORUK "Po raz pierwszy próbuję się ustatkować. Pragnę stworzyć prawdziwy dom"