Renata Kaczoruk ostatnio coraz częściej pojawia się na zagranicznych imprezach. Wygląda więc na to, że rozstanie z Kubą Wojewódzkim jej służy. Modelka najpierw pokazała się w zeszłym tygodniu na New York Fashion Week, po czym wczoraj w nocy pojawiła się na gali Emmy 2018, podczas której przyznawane są najważniejsze nagrody w amerykańskim przemyśle telewizyjnym, zwane telewizyjnymi Oscarami. Co robiła tam Renata Kaczoruk? Z kim się pojawiła na czerwonym dywanie? W sukni czyjego projektu się pokazała?

Renata Kaczoruk na 70. gali rozdania nagród Emmy

Renata Kaczoruk wczoraj w nocy pochwaliła się na swoim Instagramie, że jest jednym w tych szczęśliwców, którzy dostali zaproszenia na 70. galę rozdania nagród Emmy! Dzięki tym relacjom możemy zobaczyć, jak modelka bawiła się na tej ceremonii oraz jak podczas niej wyglądała. Renata na ten ważny wieczór wybrała dla siebie długą, czarną do ziemi suknię duetu Paprocki&Brzozowski, która idealnie podkreślała jej szczupłą sylwetkę. Modleka wyglądała w niej jak jedna z hollywoodzkich gwiazd. Jak dla nas spokojnie mogła by być jedną z nominowanych do Emmy! A co Renata tam robiła?

ZOBACZ ZACHWYCAJĄCE STYLIZACJE GWIAZD NA GALI EMMY 2018

Jak się okazuje, modelka poleciała na galę na zaproszenie swoich przyjaciółek, z którymi dumnie pozowała do zdjęć na czerwonym dywanie. Przy okazji tej wizyty Renata Kaczoruk przypomniała też, że jej pierwsza wizyta w Los Angeles przed laty była związana właśnie z ceremonią rozdania Emmy:

Excited! Rozpoczynamy ceremonia wręczania nagród telewizyjnych “EMMYS.. śmieszna koincydencja - właśnie od HBO Emmys afterparty dokładnie 8 lat temu zaczęła się moja przygoda z Los Angeles. Zakochałam się w Kalifornii, i zamieszkałam na dwa lata. Niesamowicie się stęskniłam!

Jak dokładnie Renata Kaczoruk prezentowała się na tym wydarzeniu? Sprawdźcie w naszej GALERII--->. Faktycznie stylowa?