Renata Kaczoruk była pierwszym gościem nowego formatu internetowego na Gala.pl pt. „Powiedz Oscarowi #Rano”. Modelka i dziewczyna Kuby Wojewódzkiego dała się namówić naszemu dziennikarzowi na poranną rozmowę przy kawie… w samym szlafroku! W domowym studiu gwiazda opowiedziała m. in. dlaczego zdecydowała się na udział w programie Polsatu „Taniec z Gwiazdami”, naprzeciwko kogo chciałaby stanąć w finale i czy przygotowywała już taniec freelance, czyli choreografię finałową. Od piątkowego wieczoru wiemy jednak, że Renaty nie zobaczymy w ostatecznym starciu o Kryształową Kulę. A szkoda!

Renata Kaczoruk w Gala.pl

Renata Kaczoruk podczas naszego nagrania pokazała też, że ma duży dystans do siebie i potrafi żartować ze stereotypów, które powszechnie krążą na temat modelek. Kiedy prowadzący zaproponował jej specjalną śniadaniową przekąskę, ta rozpoznała w niej… waciki i zadeklarowała, że to właśnie one są podstawą jej codziennej diety! Nasz sposób podania wacików nie spodobał się jednak modelce. Dlaczego? Co było z nimi nie tak? I czy Renata Kaczoruk faktycznie karmi się tylko nimi? 

Renata Kaczoruk faktycznie je waciki?

Sprawdźcie w pierwszym odcinku naszego nowego cyklu „Powiedz Oscarowi #Rano”, którego gościem była właśnie Renata Kaczoruk. Lubimy taką autoironię gwiazd! ;-)