Renata Kaczoruk odpadła z „Azja Express” w 10. odcinku show. Ta wiadomość od rana rozgrzewa media i portale plotkarskie. Dla jednych szok i zaskoczenie, dla innych powód do spokoju i odetchnięcia. To w końcu ona – modelka i narzeczona Kuby Wojewódzkiego – wyrosła na najbardziej kontrowersyjną a jednocześnie najbardziej znielubioną uczestniczkę programu. Doszło nawet do tego, że pojawiły się plotki, iż Kuba Wojewódzki wymusił na stacji przemontowanie programu tak, aby jego dziewczynę ukazać w lepszym świetle. Chyba jednak na niewiele się to zdało. W końcu Renia pożegnała się z show we wczorajszym odcinku.

POLECAMY: To już koniec przygody RENATy KACZORUK z „Azja Express" !!!

Kiedy na początku wakacji pojawiła się informacja, że Renata Kaczoruk wystąpi w "Azja Express", nikt nie spodziewał się, że tak szybko zostanie jego „twarzą i symbolem”. Jej dążenie do zwycięstwa za wszelką cenę i dość kontrowersyjny charakter sprawiły, że od internautów dostała pseudonim „Żenulka”. Kolejne odcinki z jej udziałem udowadniały, że modelce wyjątkowo mocno zależy na wygranej. Co ją do niej pchało?

Już po powrocie do Polski Kaczoruk zaczęła przekonywać wszystkich, że mimo image’u jej osoby, który kreuje program, tak na prawdę jest sympatyczną dziewczyną, a stacja złośliwie przemontowała ujęcia z Azji, aby ukazać ją w nie najlepszym świetle. Z czasem pojawiały się nawet informacje, że Kuba Wojewódzki zabiegał u samego Edwarda Miszczaka o przemontowanie scen z jej udziałem. Renata zapomniała chyba jednak, że nie da się zmontować pojedynczych dialogów, ani bezpośrednich wypowiedzi uczestników.

ZOBACZ: RENATA KACZORUK potrącona przez motocykl!

Czym szczególnie zasłynęła Renata w programie?

Zaczęło się od tego, że w jednym z początkowych odcinków uczestnicy zgodzili się, iż podczas konkurencji zręcznościowej nie będą rzucać w siebie jajkami, mimo iż od prowadzącej Agnieszki Szulim dostali taką możliwość. Kiedy na sztucznym koźle ścierali się ze sobą Weronika Budziłło i Radek Majdan, modelka zaczęła jednak przeszkadzać piłkarzowi rzucając w niego jajkami z koszyka. To oburzyło wszystkich uczestników show, a szczególnie Małgorzatę Rozenek, która tak skwitowała zachowanie modelki:

"To jest słabe. Renia, wiesz, była umowa. Żebyś jeszcze trafiała, Renata, żebyś jeszcze umiała trafić. No, nie w głowę"

Nie obyło się bez kontrowersji z udziałem modelki także w innych odcinkach. Przez większość programu widzowie narzekali na wyniosły ton Kaczoruk względem jej partnerki. Choć nie tylko ona musiała sobie z nim radzić. Wielu nie spodobało się też to, że przez nieczyste zagrania Renaty z show jako drudzy pożegnali się Małgorzata Rozenek i Radek Majdan… To jednak nie wszystko.

CZYTAJ TEŻ: KUBA WOJEWÓDZKI O KSIĄŻCE MAŁGORZATY ROZENEK: Opowie o wszystkim, co jej nie wyszło w "Azja Express"

W 7. odcinku programu pary zostały przemieszane. Renata została sparowana z Leszkiem Stankiem. Jej zadaniem było tym razem nie przyspieszać, ale opóźniać podróż. Okazało się, że była w tym wyjątkowo dobra! Najpierw przeszkadzała Leniowi w znalezieniu transportu, a kiedy już udało mu się go złapać, to nagle Renacie zachciało się iść do toalety i na stołówkę. Jak na złość, miała problemy z znalezieniem obu z tych miejsc!

Kiedy już udało się im wsiąść na pakę samochodu, Renata zaczęła zachowywać się bardzo nieodpowiedzialnie, łącznie z tym, że zaczęła się z niej wychylać. Stanek nie wytrzymał takiego zachowania i dał temu upust w mocnych słowach:

"Czy ty jesteś normalna? Powodujesz sytuacje niebezpieczne dla samej siebie! To nie jest zabawa w chowanego. Załatwisz nas tak, że ty wylecisz!"

W przedostatnim, 9. odcinku show pary uczestników do mety kolejnego docinka wyścigu musiały dotrzeć skuterami. Renata i Werinika się jednak pogubiły, podróżując często zmienianymi środkami transportu. Renacie nie przeszkadzało nawet to, że Weronika zrezygnowała z pomocy jednego z kierowców, bo ten... zaczął ją molestować. Na skorzystanie z jego usług zdecydowała się zatem ona sama.

CYTATY Z AZJA EXPRESS: AZJA EXPRESS Najlepsze cytaty z dziewiątego odcinka !!!

Determinacja Renaty Kaczoruk do tego, żeby na czas dotrzeć do kolejnej mety, była na tyle mocna, że jeden z motocykli, wiozący dwóch mężczyzn, omal jej nie staranował, po czym niebezpiecznie przewrócił się na bok! A wszystko przez to, że modelka stała na przeciwległym pasie i zignorowała duży ruch na drodze. Renia zbagatelizowała jednak to, co stało się na drodze:

Zupełnie mnie zaskoczyło, że ktoś we mnie wjechał. Po prostu uderzył we mnie!

Nadmierna pewność w siebie i wiara w to, że wolno jej niemal wszystko, w końcu ją zgubiły. Modelka odpadła z programu bo nie udało jej się zrealizować planu, który był karą za niewywiązanie się z poprzedniego zadania. Ostatnim wyzwaniem przed metą 9. odcinka „Azja Express” było złapanie gryzących mrówek. Renata Kaczoruk doszła jednak do wniosku, że nie będzie podchodzić do zadania, bo narusza ono jej komfort cielesny. Po odpadnięciu z show na szczęście nie będzie musiała się już o niego martwić.

Będziecie tęsknić za Renatą Kaczoruk w „Azja Express”?