Jeszcze chyba żaden program nie wywołał takiej lawiny, coAzja Express TVN. Lawiny hejtu dla jednych, a sympatii dla innych, oraz lawiny konfliktów. Na czarny charakter programu wyrosła modelka Renata Kaczoruk, prywatnie narzeczona dziennikarza Kuby Wojewódzkiego. Radosław Majdan rozkochał natomiast w sobie chyba wszystkie Polki, a Małgorzata Rozenek (dziś już Rozenek-Majdan) zdobyła tytuł "równej babki" oraz królowej najlepszych tekstów programu. Niestety, nie wszyscy biorący udział w show TVN się ze sobą zaprzyjaźnili. Panie Rozenek-Majdan i Kaczoruk na pewno nie są przyjaciółkami...

Po tym, jak Kuba Wojewódzki w ostatnio udzielonym wywiadzie zaatakował Majdanów, dziś głos zabiera jego dziewczyna. Renata Kaczoruk zdecydowanie odpowiada na rzekomą próbę pojednania, jaką według dwutygodnika Party miała podjąć Małgorzata Rozenek. Trzeba przyznać, że Kaczoruk nie owija w bawełnę i uderza naprawdę prosto z mostu:

"Jako dama nie ignorowałabym jej prób „zakopania toporu wojennego” jeszcze w Azji. A po dwóch konferencjach TVN i imprezie towarzyskiej, na których rozmawiałabym z nią jak z kumpelą, nie informowałabym mediów o próbie spotkania się z nią „prywatnie”- kpi Kaczoruk. - "Bo wstyd by mi było, gdyby ta opowiedziała kulisy zaproszenia..." - dodaje.

Dalej jest jeszcze ostrzej:

"Nie mieszaj mnie, Małgosiu kochana, w swoje medialne intrygi. Jeśli Twoja nowa książka jest dobra – i Twoja - to na pewno i tak się dobrze sprzeda, nie angażuj mnie do jej promocji."

"To parę argumentów, dla których nie zostaniemy przyjaciółkami (pomijając to, jak traktuje mężów swoich przyjaciółek). Pozdrawiam i przepraszam za wulgaryzmy... wszystkie zaczerpnęłam od pierwszej perfekcyjnej Pani Domu, która klnie jak szewc..."

Przypomnijmy, że po tym, jak Kuba Wojewódzki poruszył prywatne sprawy Majdanów w wywiadzie udzielonym Playboyowi oraz obraził Radosława Majdana (jak i pół polskiego show-biznesu), Majdanowie zagrozili mu procesem. Rozenek poinformowała o tym na Instagramie, podpisując swoje wspólne zdjęcie z Radkiem: #szykuje #się #proces #roku.

ZOBACZ TAKŻE: Doda pierwszy raz tak pozytywnie o Radosławie Majdanie: Mimo różnych jego wyskoków, wytrwaliśmy ze sobą aż sześć lat. To o czymś świadczy!

Co więc stanie się teraz, po jeszcze ostrzejszych i pełnych insynuacji słowach Renaty Kaczoruk...? Naprawdę, aż strach się bać! Zaraz się okaże, że proces Agnieszka Szulim kontra Doda to był tylko mały pikuś w porównaniu z wojną na linii Rozenek-Kaczoruk. Czy czeka nas wojna, jakiej w polskim show-biznesie jeszcze nie było...? I czy Rozenek odpowie Kaczoruk?

Przeczytajcie cały emocjonalny wpis Renaty Kaczoruk:

ZOBACZ TEŻ: Hanna Lis, Małgorzata Rozenek, Izabella Miko, Renata Kaczoruk bez makijażu w Azja Express [ZDJĘCIA]