Za nami kolejny emocjonujący odcinek programu "Azja Express"! Z show pożegnała się najbardziej kontrowersyjna uczestniczka Renata Kaczoruk i jej partnerka Weronika Budziło. To o tyle duże zaskoczenie, że wszyscy sądzili, iż po ostatnich zachowaniach i trikach modelki w programie dojdzie ona aż do jego finału. Dziś już wiemy, że tak się nie stanie.

ZOBACZ: RENATA KACZORUK potrącona przez motocykl!

Przez ostatnie odcinki „Azja Express" Renata Kaczoruk udowadniała, jak bardzo zależało jej na wygranej. Czym sobie zatem zasłużyła na wyeliminowanie z programu już na tym etapie? Renata i Weronika dostały w 10. odcinku karę za to, że w poprzedniej odsłonie show nie wykonały jednego z zadań. Dostały informację, że aby przejść do kolejnego odcinka muszą dojechać na metę jako pierwsze lub drugie. Produkcja programu postawiła zatem przed nimi bardzo trudne jak na tamtejsze warunki zadanie!

POLECAMY: KUBA WOJEWÓDZKI O KSIĄŻCE MAŁGORZATY ROZENEK: Opowie o wszystkim, co jej nie wyszło w "Azja Express"

Podczas wyścigu do mety Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański zawarli sojusz i zrobili wszystko, żeby Renata i Weronika dojechały na metę jako trzecie. Ich plan się ewidentnie powiódł, mimo że na czerwony dywanik jako ostatni wskoczyli Iza Miko i Leszek Stanek.

OSTATNI ODCINEK AE: AZJA EXPRESS Najlepsze cytaty z ósmego odcinka

Po odpadnięciu z show narzeczona Kuby Wojewódzkiego i jej kompanki, w programie pozostały już tylko cztery pary: Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański , Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska oraz wspomniani Iza Miko i Leszek Stanek. Po pożegnaniu z programem Kaczoruk postanowiła dać wyrazy wsparcia dla jednej z nich. Za kogo narzeczona Kuby Wojewódzkiego trzyma najmocniej kciuki? Poinformowała o tym na swoim Instagramie:

Burza już za nami. Czas na przemyślenia i podsumowanie. Dziękuje za wspaniałą wspólna przygodę. Dziękuje całej ekipie #azjaexpress, byliście TWARDZIELAMI. Ps. @mariakonarowska i @agnieszka_wlodarczyk_official trzymam za was kciuki #lovju!

Ciekawe, czy dziewczyny odwzajemniają tę sympatię? Po tym, co mogliśmy zobaczyć przez ostatnie 10 odcinków show na antenie TVN można zaryzykować stwierdzenie, że byłby one jedyną parą, której z Renią było „po drodze”. Zgodzicie się z nami?