Kilka dni temu media obiegł internetowy wpis Renaty Kaczoruk, w którym modelka wytyka swojemu byłemu partnerowi, Kubie Wojewódzkiemu, seksizm. Renacie nie spodobało się, że Wojewódzki publikuje na Instagramie zdjęcia roznegliżowanych pań opartych o luksusowe samochody. Wygląda na to, że medialne zainteresowanie modelką nieco się przedłuży, bowiem Renata pokazała po raz pierwszy swoją nową miłość.

Renata Kaczoruk ma nowego chłopaka

O tym, że modelka spotyka się z kimś nowym mówiono od dawna. Nauczona show-biznesowym doświadczeniem Renata nie chwaliła się jednak uczuciem. które po związku z Kubą Wojewódzkim pojawiło się w jej życiu. Do soboty, kiedy to opublikowała film i zdjęcie z nowym mężczyzną.

Romantico. Cieszę się kochana. Miłość rządzi - napisała pod postem Justyna Nagłowska.

Zachwycone nowym uczuciem w życiu koleżanki są też Margaret czy Paulina Krupińska.

Na razie nie wiadomo, kim jest ukochany modelki, jednak można wywnioskować po nagraniu, które udostępniła, że Renata naprawdę jest szczęśliwa. Na filmie para całuje się na pięknej plaży i czule obejmuje. Wśród komentarzy znalazł się również ten od samej Renaty, która uchyla rąbka tajemnicy dotyczącego ich związku:

Ha ha opis nie wszedł! Ten chłopak na dziś urodziny!! Nie wiem, czego mu życzyć, bo ma wszystko, co najlepsze prawie zawsze pod ręką. Niby mieszkamy na różnych półkulach, ale w ciągu 1,5 roku spędziliśmy ok. 1,5 miesiąca osobno! Niech będzie tych dni jeszcze mniej! Sto lat kochanie! - czytamy.

 

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki - historia medialnej miłości

Gdy nieprzeciętnej urody modelka i znany dziennikarz zaczęli się spotykać, fotoreporterzy nie odstępowali ich na krok. Renata zdecydowała się na udział w programie "Azja Express", którego pierwsza edycja była wtedy eksperymentem telewizyjnym i okazała się być dla Kaczoruk dość trudnym doświadczeniem. Modelka spotkała się z negatywnym odbiorem widzów, a w jej obronie stanął ówczesny partner. Kuba pokłócił się nawet z Małgosią Rozenek i Radkiem Majdanem, którzy nie zapałali sympatią do Renaty, a ich spięcie eskalowało i doprowadziło do jednego z głośniejszych konfliktów w polskim show-biznesie. Po 5 latach związku para rozstała się. Udało im się zakończyć związek bez głośnych skandali, a media dowiedziały się o końcu miłości z kilkumiesięcznym opóźnieniem.