Renata Kaczoruk zapomniała założyć na siebie połowę ubrań na galę Elle Style Awards 2017? Takie pytanie zadają w Internecie złośliwcy, którzy już zaczęli komentować kontrowersyjnywybór modelki z czwartkowego wydarzenia. Narzeczona Kuby Wojewódzkiego i gwiazda pierwszej edycji show Azja Express przyszła na modową imprezę w niezwykle intrygującej stylizacji. Kaczoruk założyła czarną, długą sukienkę - i w tym wyborze nie byłoby pewnie nic dziwnego, gdyby nie to, że kreacja modelki... więcej odkrywała niż zasłaniała! Spod siatkowej czarnej sukienki widać było nawet czarną bieliznę modelki. Wyglądała seksownie? Musicie ocenić sami, zaglądając do naszej GALERII.

Renata Kaczoruk na Elle Style Awards 2017

Modowy wybór Renaty Kaczoruk z czwartku był o tyle nietypowy, że tego wieczoru było naprawdę zimno! Na szczęście poza skąpą kreacją z siateczki modelka założyła na siebie też oversizową złotą puchowówkę od MMC oraz ciepłe stylowe botki w tym samym kolorze. Może dzieki tym dodatkom nie umierała z zimna.

ZOBACZ: RENATA KACZORUK w zaskakującej fryzurze. Chce być jak Halle Berry?

Ciekawe, co na taką stylizację modelki powiedział Kuba Wojewódzki, kiedy Renata wychodziła z domu na wydarzenie... Myślicie, że jakoś ją skomentował? A może zrobi to dopiero w przyszłym tygodniu na łamach tygodnika Polityka, do którego pisze pastiszowy felieton Mea Pupla? Czyżby Renata Kaczoruk miała w końcu szansę w nim zadebiutować…? Czekamy!

 

#elleawards

Post udostępniony przez Renata Kaczoruk (@renul_ka) 12 Paź, 2017 o 11:03 PDT